reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna Bielsko

reklama
Mam pytanie- ile ubranek dla dziecka trzeba wziąć do szpitala na Wyspiańskiego? Czy może szpital jakieś daje?
Na Wyspiańskiego nie trzeba mieć swoich ubranek szpital ma. Ale jeżeli chcesz żeby ubierali w Twoje to możesz zabrać sobie. Ja bym zabrała 3 kpl ubranek czyli body plus polspiochy i spiochy. Leży się po porodzie 2 dni
 
Witam.
Rodziłam na Wyspiańskiego grudzień 2015 i listopad 2018 polecam ten szpital jestem bardzo zadowolona.Za każdym razem miałam położną.Opieka dzieci na najwyższym poziomie.Plus jest taki że w pierwszej dobie po urodzeniu zabierają maluszka na noc(oczywiście jak się chce)można odpocząć po porodzie.Ja lekarza ze szpitala nie miałam.
@lili78 tak nadal pracuje i polecam z całego serca.
Jeśli jeszcze nie masz położnej napisz a napisze kontakt na prywatnym.
Pozdrawiam.
Witam córka właśnie leży na Wyspiańskiego i nikt nic z nią nie robi już 3 dobę po terminie do kogo się udać żeby coś załatwić
 
Witam córka właśnie leży na Wyspiańskiego i nikt nic z nią nie robi już 3 dobę po terminie do kogo się udać żeby coś załatwić
A na kiedy miała termin? Ja zgłosiłam się do szpitala w 8 dobie po terminie i zaczęło się samo w 11 ale położna mówiła że by wywoływali już powoli.
 
Do góry