reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna do porodu

Witam Was wszystkie.
Mam pytanie możecie polecić jakąś dobrą położną i sympatyczna z Wojewódzkiego szpitala w bb. Która można sobie opłacić. Bardzo chętnie bym wzięła namiary oraz nr telefonu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Część. Ja też skłaniam sie ku Wojewódzkiemu i zastanawiam się nad położną, ale nie wiem jak i gdzie to załatwić a także jaka położną wybrać.
 
Podbijam temat, dziewczyny szukam kontaktu do sprawdzonej położnej, chcę rodzić w Wojewódzkim Pozdrawiam :)
 
Jakby coś mam nr do sprawdzonej położnej w Wojewódzkim, piszcie na priv jeżeli któraś jest dalej zainteresowana.
 
reklama
Do góry