reklama

Położna przy porodzie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Lena123, 21 Sierpień 2013.

1. Lena123

Lena123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy warto wynająć własną położną, która będzie towarzyszyć nam podczas porodu? Wiele historii już słyszałam i sporo mam mówiło, że warto mieć przy sobie osobę, która zadba o wszystko.

Co o tym sądzicie? Czy Któraś z Was ma w planach kogoś takiego wynająć?

------------------
    mamaGadzet.eu - Fajnie być Rodzicem

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie miałam bo nie było mnie na to stać, ale też słyszałam dużo dobrych opinii na ten temat, szczególnie jeżeli jest to osoba zaufana .. znajoma miała i bardzo polecała, z pewnością bardziej pomoże przy porodzie niż mąż ;-)

3. reklama
  4. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie miałam swojej położnej ale miałam przy sobie ciocię która jest pielęgniarką i muszę powiedzieć że dało mi to dużo. Po pierwsze personel medyczny odnosił się do mnie zupełnie inaczej a po drugie czułam się bezpiecznie bo był ktoś bliski... myślę że zaufana(!) położna do dobry pomysł

5. jussta

jussta

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, osobiście chciałabym mieć taką "wynajętą" swoja położną, ale słyszałam że jest to niemożliwe, bynajmniej w trójmieście.Nie zagłębiałam się jeszcze w temat, więc mogę nie być wiarygodna. Może któraś z dziewczyn z trójmiasta wie coś na ten temat i mnei oświeci.pzdr

6. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ​jussta najlepiej wybierz się do szpitala w którym będziesz rodzić i tam na miejscu się wszystkiego dowiedz co cię interesuje to będziesz wiedziała na 100%

7. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas można wynająć ale w sumie trochę to też kosztuje... a niestety znam przypadki że mimo "zamówienia" położna potrafila np nie przyjechać, nie odbierać tel itp
    ja pierwsze dziecko rodzilam z mężem i jak cokolwiek chciałam to po prostu szedł po położną, a przecież one łaski nie robią że przy nas są... teraz też nie biorę swojej położnej tylko męża :-)
    no ale nie neguję tego że jak ktoś chce i może sobie na to pozwolić to niech bierze, myślę że zawsze raźniej ... chociaż mi mąż calkiem swoją obecnością wystarczył :-)

8. Airfix

Airfix Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja planuję opłacić położną przy następnym porodzie,gdyż na pewno będe rodzić znów w tym samym szpitalu- nawet tylko po to, aby nie trafić na tą która przyjmowała mój pierwszy poród, po którym mam traumę, przez kilka godzin darła się, jak ja z bólu wyłam to ona nawet nie zaglądała do sali, wiecznie jej coś nie pasowało, w ogole czułam się że mi łaske robi , pyskowała,widać było że przyjemność jej sprawiało cierpienie moje, pomine już wyzwiska typu że w psychiatryku mnie zamkną i że trzeba dorosnąć dopiero dzieci rodzić :/ ( wcale nie byłam gówniarą jakąś ).Więc teraz wole zapłacić te 500-700zł i wiedzieć że ktoś bedzie sie do mnie odnosił jak do człowieka i może podpowie jak ulżyć sobie w bólu i wreszcie bede wspominać poród jak coś wspaniałego

Poleć forum