reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

położna środowiskowa

Witam, dokładnie na Obrońców :) ja na razie jestem zapisana na Dobrzyńską ale to za daleko, żeby jeździć z maleństwem. Przychodnia i żłobek to dwie sprawy, które muszę szybko znaleźć, żeby od września móc wrócić do pracy :)
 
reklama
Witam, dokładnie na Obrońców :) ja na razie jestem zapisana na Dobrzyńską ale to za daleko, żeby jeździć z maleństwem. Przychodnia i żłobek to dwie sprawy, które muszę szybko znaleźć, żeby od września móc wrócić do pracy :)
Jeszcze zaraz sie okaze ze mieszkamy na tym samym osiedlu:))hehe... ja w tych bialych budynkach mieszkam...
 
To podpowiem, że na Ołtaszynie na ul. Pszczelarskiej jest przychodnia z pediatrą, na Uczniowskiej też i chyba na Nenckiego. A w razie kolejki mogę polecić dr Koralwską na Partynickiej- prywatny gabinet, wizyta 90zł.
A odnośnie zgłoszenia dziecka w przychodni, to np. szpital na Brochowie sam wysyła papiery do wskazanej przez matkę przychodnia, a szpital na Chałubińskiego daje papiery matce przy wypisie.
 
Do góry