reklama

Położna Środowiskowa

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez IPPAN, 23 Styczeń 2013.

1. IPPAN

IPPAN Początkująca w BB

Witam.
    Jestem w 19 tygodniu ciąży i jestem właśnie na etapie wyboru położnej środowiskowej. Mieszkam w Nowej Hucie.
    Czy możecie mi kogoś polecić.
    Pozdrawiam

2. natalka_

natalka_ Aktywna w BB

Bezpłatna opieka położnej p. Beata Januchowska. Mi też kiedyś ją ktoś polecił i okazała się być faktycznie bardzo fajną osobą. Z tego co wiem, obsługuje rejon Nowej Huty właśnie. Ja nie mieszkam w NH, ale zgodziła się przyjeżdżać, bo z domu do pracy miała po drodze :)

3. reklama
  4. Kalita

Kalita Fanka BB :)

IPPAN ja dokladnie na tym samym etapie jestem :)
    Z tym ze poszukuję połóżnej środowiskowej z okolic prądnika białego, osiedle Mozarta. Jakby ktoś mógł polecic bede wdzieczna :-).

5. Amelia.

Amelia. Fanka BB :)

6. lazy_butterfly

lazy_butterfly Fanka BB :)

Kalita - ja mieszkam niedaleko Kuźnicy Kołłątajowskiej. Miałam położną z CM Promed ul. Nad Strugą - p. Jolanta Pabis (na NFZ). Bardzo miła, pomocna kobieta. Była u mnie 4 lub 5 razy i bardzo dobrze oceniam te wizyty, nie za długie ale rzeczowe. I zawsze był z nią kontakt telefoniczny. Polecam więc.

7. lilikasia

lilikasia Fanka BB :)

polecacie jakąś panią ze scanmedu?

8. IPPAN

IPPAN Początkująca w BB

polecam panią Marzenę Lachman-super położna

9. wiolkast

wiolkast Szczęśliwa mama Eryka :*

A ja tak ociągałam się z tą położną i w poniedziałek najpóźniej postanowiłam zadzwonić i się umówieć.
    Znacie może położną Anne Zamarską - Koczur ? Widze, że ona jest odpowiedzialna za mój rejon

10. reklama
  11. teva

teva Fanka BB :)

Erkade to te zrzeszone przy Ujastku? Myslalam wlasnie o poloznej i tak sie zastanawiam jak to wyglada i ktora pania wybrac ;-)

12. eurba1

eurba1 Początkująca w BB

Położna rodzinna oferuje bezpłatną opiekę nad matką i noworodkiem po porodzie.
    W ofercie: 6 wizyt/ 6 tyg. u mamy i dziecka, kąpiel noworodka, pomoc w przystawianiu do piersi, kontrola wagi noworodka przy każdej wizycie, edukacja, porady przez telefon.
    Oferta dotyczy Krakowa i okolic.
    Kontakt: eurba1@o2.pl, tel. 883-27-99-37

Ewa

Poleć forum