reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna Środowiskowa

Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
2
Witam.
Jestem w 19 tygodniu ciąży i jestem właśnie na etapie wyboru położnej środowiskowej. Mieszkam w Nowej Hucie.
Czy możecie mi kogoś polecić.
Pozdrawiam
 
reklama
Bezpłatna opieka położnej p. Beata Januchowska. Mi też kiedyś ją ktoś polecił i okazała się być faktycznie bardzo fajną osobą. Z tego co wiem, obsługuje rejon Nowej Huty właśnie. Ja nie mieszkam w NH, ale zgodziła się przyjeżdżać, bo z domu do pracy miała po drodze :)
 
Witam.
Jestem w 19 tygodniu ciąży i jestem właśnie na etapie wyboru położnej środowiskowej.
IPPAN ja dokladnie na tym samym etapie jestem :)
Z tym ze poszukuję połóżnej środowiskowej z okolic prądnika białego, osiedle Mozarta. Jakby ktoś mógł polecic bede wdzieczna :-).
 
Kalita - ja mieszkam niedaleko Kuźnicy Kołłątajowskiej. Miałam położną z CM Promed ul. Nad Strugą - p. Jolanta Pabis (na NFZ). Bardzo miła, pomocna kobieta. Była u mnie 4 lub 5 razy i bardzo dobrze oceniam te wizyty, nie za długie ale rzeczowe. I zawsze był z nią kontakt telefoniczny. Polecam więc.
 
A ja tak ociągałam się z tą położną i w poniedziałek najpóźniej postanowiłam zadzwonić i się umówieć.
Znacie może położną Anne Zamarską - Koczur ? Widze, że ona jest odpowiedzialna za mój rejon
 
Erkade to te zrzeszone przy Ujastku? Myslalam wlasnie o poloznej i tak sie zastanawiam jak to wyglada i ktora pania wybrac ;-)
 
reklama
Położna rodzinna oferuje bezpłatną opiekę nad matką i noworodkiem po porodzie.
W ofercie: 6 wizyt/ 6 tyg. u mamy i dziecka, kąpiel noworodka, pomoc w przystawianiu do piersi, kontrola wagi noworodka przy każdej wizycie, edukacja, porady przez telefon.
Oferta dotyczy Krakowa i okolic.
Kontakt: eurba1@o2.pl, tel. 883-27-99-37

Ewa
 
Do góry