reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położne ze szpitala bródnowskiego w Warszawie

Dołączył(a)
25 Sierpień 2014
Postów
12
Miasto
Warszawa
Dziewczyny mam taki problem. Chciałabym urodzić w szpitalu bródnowskim, czy któraś z Was ma kontakt do położnej godnej polecenia? wiem, że najlepiej udać się bezpośrednio do szpitala, ale może któraś z Was słyszała o 'wyjątkowej' położnej? to mój pierwszy poród, dlatego tak ważna dla mnie jest opieka położnej (poprostu się boję :)

Ściskam wszystkich :) Monia.
 
reklama
Ja rodzilam 5lat temu w tym szpitalu. Polozne wszystkie sa bardzo ok. Milo wspominam porod,duzo poloznych bylo wtedy bardzo mlodych tzn zaraz po studiach polozniczych( bo to szpital kliniczny). Kilka dni przed porodem pojechalam tam zeby zobaczyc sale porodowa, nie wpusxvzono mnie ale rozmawialam telefonicznie z portierni szpitala z polozna ktora byla bardzo mila i wszystko mi wyjasnila tzn co mam zabrac itp. Nie zbyla mnie, zachecila do porodu w tym szpitalu i uspokoila.gdybym teraz miala znow rodzic w Wawie to na pewno w tam.
 
Urodziłam tam sie ja i moje 2 córki w 2000 i 2008. Z pierwsza cisza leżałam tam ponad 4 miesiące. Szpital naprawde polecam, na lekarzy i położne nie moge złego słowa powiedzieć. 2 poród Corka 4400 poród nie przyspieszony bez ciecia i znieczulenia. Położne przyjazne , pomocne dla mnie i dla meza. Polecam i powodzenia:)
 
Bardzo dziękuję za informacje:) To bardzo pozytywne wieści :)) Potwierdza się tylko wszystko to, co wcześniej wyszukałam w internecie na temat położnych z bródnowskiego. Mój lekarz prowadzący też jest z tego szpitala i właśnie bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat opieki położnych bez względu na dodatkowe opłaty (podobno w bródnowskim bardzo rzadko wynajmuje się położną na indywidualną opiekę okołoporodową, nie praktykują tego). Także zrezygnowałam. Pojadę wcześniej zobaczyć gdzie jest izba przyjęć, może spotkam jakąś położną to podpytam o szczegóły przyjęcia do szpitala, żeby nie gubić się Tego Dnia :))

Dziewczyny, bardzo dziękuję jeszcze raz za cenne informacje, całuję, Monia :)
 
Do góry