reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Polska szkoła rodzenia

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez karollla_24, 4 Wrzesień 2010.

1. karollla_24

karollla_24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy ktos slyszal o polskiej szkole rodzenia? bylyscie juz tam?

2. marzenia_27

marzenia_27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hey! ja mam wlasnie ulotke tej szkoly, z polskiego sklepu Szkola rodzenia akademiaMam.ie, i wyglada to całkiem ciekawie. zobaczymy jak pojde na zajecia , dam znac.pozdrawiamy z fasolka :)

3. reklama
  4. madziakowalik

madziakowalik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    powiem Wam tak fasolki . szkola rodzenia czy e - przygotowania napewno daja Ci odpowiedzi na nurtujace Cie pytania( a jest ich wiele - pamietam ile ja ich mialam ) :) . oczywiscie uzyskalam odpowiedzi . ale jak moja niunia oznajmila ze wychodzi wszystko robilam instynktownie . chociaz nauka prawidlowego oddychania podczas porodu jest przydatna . ale i tak bez mojego D nie dalabym rady . Nastepne dzieciatko rowniez z D beedziemy rodzic bo jest potrzebny Ci ktos kto caly czas Cie wspiera :) powodzenia .

5. marzenia_27

marzenia_27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witamy :) ja dzwonilam do tej szkoly rodzenia akademia Mam i teraz czekam na tel bo zbieraja grupe nowa, wiec mam nadzieje , ze niedlugo zaczne:) co do e nauki to ja chyba wole zobaczyc osobiscie i zeby takze ktos kontrolowal to co ja robie, jak oddycham i cwicze. w tek akademii mam jest teoria z polsa polozna i godzina cwiczen przygotowujacych do porodu i pologu oraz oddychanie i relaks. mile widzane pary wiez z mezulkiem sie na pewno wybieramy :)skoro maz jest tak potrzebny jak twierdzi madziakowalik to musi przeciez wiedziec jak i co :) faceci takiej intuicji nie maja :) jak mamuski:p pozdrawiam

6. madziakowalik

madziakowalik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    faktycznie nie posiadaja hihi.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie