reklama

Polska szkoła rodzenia

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez karollla_24, 4 Wrzesień 2010.

1. karollla_24

karollla_24 Początkująca w BB

czy ktos slyszal o polskiej szkole rodzenia? bylyscie juz tam?

2. marzenia_27

marzenia_27 Początkująca w BB

hey! ja mam wlasnie ulotke tej szkoly, z polskiego sklepu Szkola rodzenia akademiaMam.ie, i wyglada to całkiem ciekawie. zobaczymy jak pojde na zajecia , dam znac.pozdrawiamy z fasolka :)

3. reklama
  4. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Nie słyszałam w ogóle o tej szkole. Jaka jest jej specyfika? Czym się charakteryzuje? Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego kursu taki który pomoże mi w przygotowaniu się na przyjście dziecka. Ostatnio znalazłam na stronie przedporodem.pl kursy internetowe. Ciekawy pomysł dla sposób które nie maja koło siebie takiej stacjonarnej szkoły albo nie mają na to czasu. Co myślicie o e-przygotowaniu się na przyjście maleństwa?

5. madziakowalik

madziakowalik Fanka BB :)

powiem Wam tak fasolki . szkola rodzenia czy e - przygotowania napewno daja Ci odpowiedzi na nurtujace Cie pytania( a jest ich wiele - pamietam ile ja ich mialam ) :) . oczywiscie uzyskalam odpowiedzi . ale jak moja niunia oznajmila ze wychodzi wszystko robilam instynktownie . chociaz nauka prawidlowego oddychania podczas porodu jest przydatna . ale i tak bez mojego D nie dalabym rady . Nastepne dzieciatko rowniez z D beedziemy rodzic bo jest potrzebny Ci ktos kto caly czas Cie wspiera :) powodzenia .

6. marzenia_27

marzenia_27 Początkująca w BB

witamy :) ja dzwonilam do tej szkoly rodzenia akademia Mam i teraz czekam na tel bo zbieraja grupe nowa, wiec mam nadzieje , ze niedlugo zaczne:) co do e nauki to ja chyba wole zobaczyc osobiscie i zeby takze ktos kontrolowal to co ja robie, jak oddycham i cwicze. w tek akademii mam jest teoria z polsa polozna i godzina cwiczen przygotowujacych do porodu i pologu oraz oddychanie i relaks. mile widzane pary wiez z mezulkiem sie na pewno wybieramy :)skoro maz jest tak potrzebny jak twierdzi madziakowalik to musi przeciez wiedziec jak i co :) faceci takiej intuicji nie maja :) jak mamuski:p pozdrawiam

7. madziakowalik

madziakowalik Fanka BB :)

faktycznie nie posiadaja hihi.

Poleć forum