reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polska szkoła rodzenia

reklama
hey! ja mam wlasnie ulotke tej szkoly, z polskiego sklepu Szkola rodzenia akademiaMam.ie, i wyglada to całkiem ciekawie. zobaczymy jak pojde na zajecia , dam znac.pozdrawiamy z fasolka :)
 
powiem Wam tak fasolki . szkola rodzenia czy e - przygotowania napewno daja Ci odpowiedzi na nurtujace Cie pytania( a jest ich wiele - pamietam ile ja ich mialam ) :) . oczywiscie uzyskalam odpowiedzi . ale jak moja niunia oznajmila ze wychodzi wszystko robilam instynktownie . chociaz nauka prawidlowego oddychania podczas porodu jest przydatna . ale i tak bez mojego D nie dalabym rady . Nastepne dzieciatko rowniez z D beedziemy rodzic bo jest potrzebny Ci ktos kto caly czas Cie wspiera :) powodzenia .
 
witamy :) ja dzwonilam do tej szkoly rodzenia akademia Mam i teraz czekam na tel bo zbieraja grupe nowa, wiec mam nadzieje , ze niedlugo zaczne:) co do e nauki to ja chyba wole zobaczyc osobiscie i zeby takze ktos kontrolowal to co ja robie, jak oddycham i cwicze. w tek akademii mam jest teoria z polsa polozna i godzina cwiczen przygotowujacych do porodu i pologu oraz oddychanie i relaks. mile widzane pary wiez z mezulkiem sie na pewno wybieramy :)skoro maz jest tak potrzebny jak twierdzi madziakowalik to musi przeciez wiedziec jak i co :) faceci takiej intuicji nie maja :) jak mamuski:p pozdrawiam
 
Do góry