reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polska szkoła w Irlandii

A ja mam zapytanie?? Moja córcia powinna isc do pierwszej klasy od września, czy ktoś sie orientuje co jest z Polską Szakoła w centrum Dublina??? Jakieś namiary?? Z góry Dzięki
 
reklama
iwonap22 słuzę odp w tym temacie.Moja niunia juz w 2 klasie jest.Tyle,ze ostatnio... polonijna szkoła pod patronatem duszpasterswta w centrum Dublina się"rozleciała" jesli tak to mozna ująć:dry:... pewnie słyszałyście całą afere...ale to juz za nami.Mamy cudowną szkołe :cool2:"nowa" w sensie instytucji a nie budynku i serdecznie Ci ją polecam.Poczytaj sobie Polskaszkolawdublinie.com - Wiadomości :tak: jak masz jakies pytania to chętnie podziele sie wiedzą jaką posiadam;-)


a i jeszcze jedno... teraz jedynym dokumentem jakie dziecko powinno przedsatawic w Polsce w szkole do ktorej chce wrocić to swiadectwo ze szkoły do której uczeszczał w panstwie w którym przebywał- w naszym wypadku oczywiscie mowa o irlandzkiej szkole :tak: nie ma obowiazku uczęszczania do polskiej szkoły poza granicami .A tu do pocztytania Polskaszkolawdublinie.com - Informacje temat "bezpieczny powtrót" ;-)


Chociaz ja uwazam ,ze nie "puszczanie" dziecka do polskiej szkoły to bardzo krzywdzace dla dziecka... swego rodzaju "kalectwo":sorry2: ale to tylko moje zdanie( chociaz nie- prawie 200 soób w naszej szkole :-D )
 
Dziękuje to jest to co potrzebuje. Ja też uważam, że moja córcia powinna nauczyć sie pisać i czytać po polsku, a w domu ją uczyć to ja nie mam cierpliwości ani umiejętności.
 
My narazie jestesmy w Polsce. Marysia konczy w styczniu 5lat, w maju bedziemy juz razem z mezem w Irlandi i tak zastanawiam sie co robic. Czy posylac ja jako 5 latka czy czekac ten rok? Strasznie sie boje bo ona nie chce uczyc sie angielskiego. Piszcie jak to wygladało z Waszymi dziecmi? Jak przyjmuja polskie dzieci? Co z jezykiem? Mam straszne obawy.
 
reklama
Do góry