reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polska szkoła w Irlandii

lajfik

Kuba i Kaja;*
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2008
Postów
2 008
Zakładam ten wątek z myślą o naszych pociechach :-)
Myślę , że będziemy mogły podzielić sie tutaj naszymi wspólnymi doświadczeniami i wrażeniami:tak:
Mój synek od września zaczyna pierwszą klasę podstawową w polskiej szkole w Cork..
Zapraszam chętne mamy:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lajfik - a nie chciałaś go wysłać do Irlandzkiej szkoly? Mój Kaj poszedł jako pięciolatek, ma za sobą rok nauki, jestem zadowolona. Do polskiej szkoły będzie chodził raz w tygodniu, w sobotę.
 
Mój Kuba chodzi tu do Irlandzkiej szkoły już dwa lata:-D
Junior infants+ senior infants...teraz idzie do pierwszej klasy..irlandzkiej szkoły oczywiście..:tak: no i dodatkowo będzie chodził do weekendowej w Cork(polskiej)
Wszystko jest OK!
Dzięki anaklim;-)
 
Lajfik - a nie chciałaś go wysłać do Irlandzkiej szkoly? Mój Kaj poszedł jako pięciolatek, ma za sobą rok nauki, jestem zadowolona. Do polskiej szkoły będzie chodził raz w tygodniu, w sobotę.

U nas do polskiej szkoły przyjmują dzieci urodzone od 2001 roku..poniżej nie :no: ...to fajnie , że twój już pójdzie:tak:
 
Oni ustalają sobotę bądź niedzielę...więc wychodzi jeden dzień na 4 godzinki:)))
W zeszłym roku były dwie klasy 30 osobowe...( sporo dzieciaczków)
Zresztą jak dziecko zakończy rok szkolny..dostaje polskie świadectwo...i potem w Polsce jest normalnie uznawane:tak:
Moim zdaniem pisanie i umiejętność czytania jest bardzo ważne:tak:...tym bardziej , że ja posiedzę tu jeszcze max 2 lata:-)
pozdrawiam:-D
 
reklama
U mnie polska szkoła w Cavan jest tylko w soboty. Tylko ja się zastanawiam do tej pory czy jest sens go wysyłać już w tym roku? W polsce do szkoły dzieci idą w wieku 7 lat, czytać, pisać i liczyć Kaj i tak już umie a w dodatku ma matkę nauczycielkę:( Co za dużo, to raczej nie za zdrowo:(
 
Do góry