reklama

Polskie mamusie w Anglii

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez happymum20, 29 Październik 2012.

1. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Witam dziewczyny mieszkam w Anglii i szukam innych polskich mam mieszkających w tym państwie:) Piszcie śmiało!:-D:-D:-D:-D

2. SweetChilli

SweetChilli Początkująca w BB

Ja tez mieszkam w Anglii i jest to moja pierwsza ciąża. Jestem w 10 tygodniu i czekam na moje pierwsze USG z niecierpliwością! Nadchodzi juz za 2 tygodnie, jupi! A na razie wszystkie objawy ciąży nie dają spokojnie żyć, dlatego zdecydowałam sie przyłączyć do forum, aby podzielić sie smutno :)

3. reklama
  4. happymum20

Witaj sweetchilli gratuluje:):):) i dziekje za przylaczenie , pisz i dziel sie problemami , smutkami i radosciami czakam na nasrepnego posta, z jakiego miasta jestes?

5. Kopka

Kopka Fanka BB :)

to i ja sie dolacze. Mieszkam w Plymouth w hrabstwie devon. Rodzilam tutaj i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciazy jak i z porodu:)
    sweetchili moge Cie jedynie pocieszyc,ze przewaznie wszelkie dolegliwosci koncza sie w raz z I trymestrem ciazy,potem jest juz lepiej;) polozna mi mowila,ze na nudnosci pomagaja ciasteczka imbirowe (ginger) stosowalam i dzialalo:)

6. happymum20

Witaj kopka:) ja tez tu rodzilam i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciazy no z opieki przy porodzie tez bo byl ciezki:/ ja od poczatku mialam zgage i polecam migdaly i mleko. Ja jestem z Castleford niedaleko Leeds

7. Kopka

oo tak migdaly na zgage cudowne,bez nich nie dalabym rady,a zgaga pod koniec ciazy byla okrutna. Zawsze mialam przy sobie paczuszke migdalow i nic tak nie pomagalo jak ten przysmak:)

8. happymum20

Ja przed ciążą nigdy niebmislam zgagi i po tez nie tylko wciazy meczyla mnie przez cale 9 miesiecy

9. happymum20

Kopka karmilas malutka kaszkami? Jesli tak to jakimi

10. reklama
  11. Kopka

ja tez przed ciaza nie wiedzialam,co to zgaga,no ale ciaza mi to wynagrodzila :D tak Nadia je zawsze kaszke na kolacje. Ja jej kupuje z bobovity akurat mamy 4 polskie sklepy to jest dostepna.

12. happymum20

mój mały ma skaze białkową więc moge kupować tylko te bezmleczne a polskich mam bardzo mały wybór:/ z butelki je kaszke?

Poleć forum