reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamusie w Anglii

reklama
hej dziewczyny. A my od pierwszego marca mieszkamy na nowym mieszkaniu,wkmoncu znalezlismy:) mialam tez wyjaazd do Polski bo moja babcia zmarla i ze wzgledu,ze najblizszy samolot byl za kilka dni pojechalismy samochodem i powiem wam,ze to byl najgorszy pomysl w zyciu. Mala prawie cale droge do Polski plakala,meczyla sie okropnie,a ja razem z nia. Spowrotem ja z mala wracalysmy samolotem. Dzien po przybyciu do Polski dopadlo mnie jakie wirus i wyladowalam w wszpitalu z podejrzeniem zapalenia opon mozgowych,Nadia tez sie rozchorowala...pediatra przepisal jej antybiotyk augumentin,a ona po kilku dniach przyjmowania go dostala okropnej wysypki na calym ciele,takze same widzicie,ze wyjazd do Polski komplenta klapa;/
 
Kropka- wsółczuje chorób i śmierci babci:(:(:( Jak sie teraz czujecie? zdrowe jesteście ?
fajnie ze macie juz to mieszkanie
ja zmagam sie z obowiązkami pracującej mamy i przygotowuje do chrztu i roczku:/
 
tak teraz juz wszystko dobrze,chociaz nadal nie moge przebolec,ze nie bylam na pogrzebie babci,a bylam bardzo z nia zzyta;( ale najwazniejsze,ze juz wszystko z nami dobrze. Happymum kiedy chrzciny robicie i tutaj czy w Polsce? na Nadii chrzcinach nie bylo duzo osob,najblizsza rodzina czyli dziadkowie,chrzestni i reszta rodzenstwa,wiec lacznie ok 12 osob,a i tak przygotowan bylo duzo.Koniecznie wstaw zdjecia z roczki i chrztu. To bardzo wazne chwile dla nas rodzicow:)
 
no i juz po rozku bo miał wczoraj... chrzciny sa 28.04 w Uk bedzie łącznie z dziećmi 11 osób tylko mojego narzeczonego rodzina....
zdjęcia wstawie napewno:)
współczuje straty babci...ja ze swoja tez jestem mocno zwiazana...

masze fb? bo zadko tu bywam ...brak czasu mnie dopadł:/
 
reklama
reklama
Do góry