reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamy we Wloszech

Validità passaporty

Per poter garantire una maggiore individualità e sicurezza ai minori la normativa prevede due diverse tempi di validità del documento in modo da aggiornare la fotografia del titolare.
La validità temporale del passaporto per i minori varia in base a delle fasce di età.
• Minore da 0 a 3 anni: validità triennale
• Minore dai 3 ai 18 anni: validità quinquennale

Ricordiamo che per i maggiori di 18 anni la validità è decennale.

Wiec nie co rok, ale co 3 lata. A do Polski w ogole nie jest potrzebny paszport, wystraczy dokument z aktem urodzenia, ktory sie wyrabia Polizia di stato


dziewczyny wiecie cos wiecej na temat paszportow moze?
my co roku jezdzimy do polski na wakacje..tym razem chcac wyjechac znow musimy po paszporty dla dzieci jechac do rzymu..
przyznam ze to ogromnie meczace jest tak jezdzic co roku do ambasady :(
jakby malo bylo ze do polski mamy 2000 to jeszcze ten dodatkowy 1000 musimy zrobic :(
mi powiedzieli w ambasadzie ze po 5 roku zycia dopiero jest 10letni paszport :(
oslabia mnie to ogromnie powiem szczerze bo dymamy tego tysiaka co roku a paszport lezy rok okragly, jak nie w szufladzie to w schowku :/
bo odkad nie ma kontroli celnej na granicach to nam jeszcze ani raz nie sluzyl :/
 
reklama
o qrcze..dzieki boguszka..musze w takim razie popytac..
nie reozumiem dlaczego w takim razie panie w ambasadzie (znajac nasz odleglosciowa od ambasady sytuacje) kaza nam co roku przyjazdzac :(
kto takich kilosow robic nie musi, to nie ma pojecia jakie to meczace :(
 
ja czasem zagladam..i chetnie zagladalabym czesciej ale rzadko ktos bywa :(
a samemu glupio troche monologi prowadzic :(
 
witajcie,
jestem z okolic mediolanu.chetnie poznam mamy i przyszle mamy z moich okolic.chetnie tez skorzystam z waszych doswiadczen.spodziewam sie dziecka i chcialabym wiedziec jak funkcjonuje biurokracja w sprawie dzieci urodzonych za granica.paszporty,akt urodzenia itd.pomozcie.kasia
 
reklama
witam zyta.zostawie ci moj mail bo chcialabym cie rozpytac szczegolowo.problem w tym ze nie mam rezydencji we wloszech,wiec slyszalam ze konsekwencje nie sa ciekawe....tak czy siak czekam na twoj mail kasiek79@live.it
 
Do góry