reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polujemy na promocje :-)

reklama
Fajny pomysl bo ceny czesto sa kuszace. No ja Wam nie pomoge bo do Francji nikt do sklepu nie przyjedzie :-D
 
Dziewczyny a ja Wam polecam stronkę:

PromoBaby.pl ,
są tu promocje ze wszystkich sklepów na art. dla dzieci. Przyda się również jak już maluchy się urodzą :-)

PS. widzę że chusteczki dada są na promocji 18 zl za 4pak, napewno kupie :)
 
Ostatnia edycja:
Byłam słuchajcie już dziś z samego rana w tym Lidlu i normalnie wszystko praktycznie wykupione :wściekła/y: Chyba faktycznie więcej chłopców się rodzi, bo niebieskie body z długim rękawem na 50/56 wygrzebałam ostatnie. Zielonych już nie było. Za to różowych w bród.
Sukienki, tuniki i koszulki dla mam najmniejszy rozmiar M (oznaczone jako 40/42), więc to dla mnie za duże niestety. Legginsy i biustonoszy też już nie było :eek:
 
mi tez wątek sie podoba:tak::-D

cookie u nas tylko jeden lidl i tak jest prawie zawsze, od rana kolejka, a ludziska sie rzucaja na towar jak sępy. Pamietam, ze podjechałam jakos w październiku do lidla, miały byc wtedy kurtki i spodnie zimowe, podjeżdżam, a przed sklepem ze 100 osób:szok::szok::szok:
martuska dzieki za stronke, zapisze w załaczniku, napewno sie przyda. Aczkolwiek najcześciej kupuje w realu, lubie ciuszka pomacać zanim kupie, takie zboczenie
 
Dziewczyny ja polecam tesco jesli chodzi o ciuszki dla maluszkow. Teraz jest promocja do -50% i mozna swietne rzeczy wyhaczyc. Kupilam tak pajacyki po 10zl. A jakosc tez wg mnie bardzo dobra
 
Anita - ja też często wTesco kupuje oststnio 3 pak bodziaków za 20zł

Cookie - dobrze wiedzieć bo mi akurat róż się przyda :-D aż z ciekawości podjade dziś i zobaczę czy coś się ostało:cool2:
 
dziewczyny od 22 w biedronce promocje na ciuchy ciążowe: biustonosze dla karmiącej matki, figi ciążowe, spodnie ciążowe, legginsy ciążowe, T-shirt ciążowy, koszula nocna ciążowa, piżama ciążowa :tak:
 
reklama
Do góry