reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polujemy na promocje :-)

reklama
Słuchacie lepszy proszek do prania Lovela czy Jelp?

Drogie mamy ostatnio poszukiwałam w necie kombinezu, stwierdziliśmy z mężem, że kupimy chyba używany w bardzo dobrym stanie , i oczywiśćie moja mama się wtrąciła, że taki kombinezon będzie niewygodny dla takiego maluszka i powiedziała, że kiedyś były takie pół śpiworki pół kombinezony,(od pasa w dół jedna przegroda) i nie wiem czy ma racje czy nie...
Inny problem to się zastamawiam czy na ten nasz listopad po wyjśćiu ze szpitala zakładać już taki kombinezon zimowy?? i jaki ten rozmiar 62 będzie wporządku? Boże jestem totalnym żółtodziobem...:baffled:
 
Ja przy listopadowym Jaśku miałam taki kombinezon śpiworek powiem Ci bardzo praktyczny jest, bo nóżki swobodne są i łatwo się wkłada, ja miałam pożyczony od bratowej i był to taki misiu nie bardzo gruby. W grudniu kupowałam już zimowy. I gdybym nie miała pożyczonego to na pewno nie kupowałabym takiego misia tylko normalny zimowy, bo po miesiącu czekałby mnie drugi wydatek.
Teraz nie wiem czy ona ma jeszcze ten śpiworek jak nie to kupuje kombinezon zimowy a czy będzie z nóżkami czy nie to już mniejsza o to byle cena była odpowiednia :tak:
 
Ania1469 wydaje mi się, że czy Jelp czy Lovela to na jedno wychodzi. Używałam kiedyś wersję do białych rzeczy i oba sprawdzały się bardzo dobrze :tak:
Co do kombinezoniku to myślę, że na listopad kupię taki cieńszy z misiem na 62cm, ale nie jakoś bardzo ocieplany, a potem jak już zacznie być zimno to poszukam typowo zimowego. Nie wiem czy to dobry pomysł. Też często myślę o tym kombinezonie i nie umiem się na nic zdecydować :baffled:
 
kirsza no fajna promocja na ten jelp...jak bede u gina we wtorek to wstapie do Kauflandu, bo specjalnie to mi sie nie opłaca

Ania
ja kupie płyn, dla mnie wygodniejszy w użyciu...ale chyba różnicy nie ma. Na temat kombinezonu to nie wiem co podpowiedzieć. Może sie przeciez zdażyć że urodzimy w połowie października, a z pogoda wtedy różnie bywa, może być i 15 stopni albo śnieg. Sama jeszcze nic nie oglądałam, po synku mam na 74 wiec za duży. Miałam normalny więc nie pomogę. Ale ten półspiworek na pewno wygodniejszy w zakładaniu, z reguły dzieci nie lubia sie ubierać
 
A ja polecam Wam Dzidziusia, przy synku przetestowałam chyba wszystkei proszki dla dzieci i ten była dla mnie najlepszy, super delikatnie pachniał, ładnie dopierał i co najważniejsze był tańszy od Loveli i Jelp.
A kombinezonik bez stópek też na pewno fajny, ale w sklepach jeszcze nie widziałam, `moja koleżanka kiedyś taki miała i bardzo sobie chwaliła. Ja doładnie też myślałam nad tymi kombinezonami, nie wiem czy w takim misiu nie bedzie za zimno, ale chyba nie, w końcu dużego mrozu jeszcze nie bedzie a na góre do fotelika i tak pójdzie jeszcze kocyk.
No właśnie a do fotelika kupujecie jeszcze jakiś spiworek, bo takie widziałam na aukcjach, czy sam kocyk wystarczy?
 
Ja tez wyslalam meza po tą Lovele, kupil mi dwie paczki do kolorow i w tym wypiore wszystkie rzeczy ktore kupie.
 
wpadła mi w ręce gazetka z Biedronki i od poniedziałku 28-go maja byc body 5- pak za 34,99 zł i pajace 2- pak za 29,99 zł, ale od rozmiaru 74
 
reklama
reklama
Do góry