reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polujemy na promocje :-)

W tesco ostatnio bodziaki luzem - 12 zł, bardzo fajne wzory, śmieszne napisy i co najważniejsze fajny materiał :)
 
reklama
O... na strona PromoBaby.pl bardzo fajna:) dzieki

Anita1990 - moj NIkos ma sporo ciuchów z tesco, zwlaszcza bodziaków i sa fajne:) i dobry materiał

a teraz koło mnie otwieraja biedronke w czerwcu wiec na piechote bede miec z 2 min

A mi sie udało osttanio kupic lamaze zawieszke za 12 zł w tesco:)

Lamaze Zawieszka Jeż 27097 - Ceneo.pl
Galeria zdjęć aukcji Allegro - Galerie Allegro.pl
Wczoraj w askocie taka za 48 zl widziałam!

i taka grzechotke taka za 8 zł

Fisher Price MAŁY SZCZENIACZEK grzechotka M4041 (4273882760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiam sobie, bratu i dla kolezanki która rodzi niedługo, bede miala jak znalazł fajny prezencik dla maluszka:)
 
Ostatnia edycja:
Kirsza Super zakupy zrobiłaś, ja z niecierpliwością czekam na te targi w Gdyni, bo tam wiadomo - wiele nowości i super obniżki :)
 
Dziewczyny ja ostatnio byłam przypadkiem w biedronce i kupiłam piżamkę ciążową za 21zł bo była przecena tych ciążowych rzeczy więc jeśli macie okazje gdzieś podejść to możliwe,że jeszcze coś znajdziecie;-)
 
A jutro w pepco body za 5 zl :) ciekawe jak zachowują się te body z pepco, czytałam opinie, że są całkiem fajne
 
Bodziaki z pepco są fajne. My ich używamy. Zresztą mamy dużo ciuszków z pepco bo są tanie, ładne i gatunkowo też niczego sobie. Polecamy!;-)
 
reklama
Ja tez widziałam te bodziaki tylko ten materiał jakby nie 100% bawełna. Ale moge się mylić :confused2:
 
Do góry