reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polujemy na promocje :-)

reklama
Te body które ja mam to 100% bawełna. Na pewno są też i takie mieszanki, no po prostu trzeba na metki patrzeć.;-)
 
Ja po bodziaki poszłam o 13... nie załapałam się :( może do mojego pepco jeszcze nie dotarły, albo zostały wykupione.
 
Hej dziewczyny ostatnio byłam w H&M i tam była wyprzedaż ciuszków ciążowych spodnie ze 150 na 30zł ,bluzki ze 100 na 20zł itp. pozdrawiam.
 
Witajcie
Za miesiąc zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 633879Zobacz załącznik 633881Zobacz załącznik 633883Zobacz załącznik 633886Zobacz załącznik 633888Zobacz załącznik 633891Zobacz załącznik 633897Zobacz załącznik 633902Zobacz załącznik 633907
 
reklama
Do góry