reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pominiecie 3 tabletek ..

Dołączył(a)
18 Luty 2019
Postów
2
Witam . Proszę o poradę . A więc w ostatnim tygodniu przyjmowania tabletek zapomniałam przyjąć 3 pod rząd bardzo dużo się działo i kompletnie wieczorami wypadło mi to z.glowy ze zmęczenia od razu padalam zasypialam. Przyjmowalam tabletki do końca w między czasie był stosunek bez zabezpieczeń kilka razy . Dzisiaj pojawił okres czuje się nie co gorzej ale źle nie jest . Moje pytanie jest takie czy po mimo tego okresu zrobić test ? Czy skoro pojawił się okres to.ciazy brak ? Nie wiem co robić z jednej strony bym zrobiła dla pewności i na razie bym nie Przyjmowała tabletek do momentu zrobienia testu a z drugiej strony pojawił się okres to może ciąży brak ... ? Nie wiem poradzcie coś bo się gubię...
 
reklama
Rozwiązanie
G
Przede wszystkim przy przyjmowaniu tabletek nie ma okresu, bo nie ma owulacji. To co leci to krwawienie z odstawienia. Masz na ulotce napisane postępowanie w przypadku pominięcia i do tego się zastosuj. 3 tabletki to sporo i jeśli był seks to zrób betę z krwi, a się dowiesz.
Ja bym zrobiła badanie z krwi (szybciej będziesz miała pewność niż z testu ciążowego), okres przy tabletkach to nie jest taki okres jak przy cyklu, tylko tzw okres z odstawienia więc różnie może być. Niezależnie od wyniku - będzie dobrze ;) Powodzenia.
 
Ja bym zrobiła badanie z krwi (szybciej będziesz miała pewność niż z testu ciążowego), okres przy tabletkach to nie jest taki okres jak przy cyklu, tylko tzw okres z odstawienia więc różnie może być. Niezależnie od wyniku - będzie dobrze ;) Powodzenia.
No właśnie taka nie pewność jest bo jest dziwnie bolą mnie plecy w dole i tak jakby nerki bo po bokach też boli no i o dziwo jakoś dużo tego leci jak nigdy
 
Przede wszystkim przy przyjmowaniu tabletek nie ma okresu, bo nie ma owulacji. To co leci to krwawienie z odstawienia. Masz na ulotce napisane postępowanie w przypadku pominięcia i do tego się zastosuj. 3 tabletki to sporo i jeśli był seks to zrób betę z krwi, a się dowiesz.
 
Rozwiązanie
Do góry