reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

eve25białystok

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
188
Cześć dziewczyny! Mam problem jestem na tabletkach antykoncepcyjnych biorę bo muszę jestem na leczeniu biologicznym i bramie tabletek jest wymogiem.
Byłam w tamtym tyg na urlopie w Hiszpania, niestety pominęłam 2 tabletki pod rząd, alkohol, imprezy, znajomi i tak wyszło....w tym czasie współżyłam z moim facetem, skończył we mnie. Po 4 dniach od stosunku plamilam,na brązowo, był to śluz podbarwiony krwią. Cieszyła bym się z ciąży. Mój facet myślę że też. Oprócz tego plamienia,bolą mnie piersi i sutki wręcz klują. Dodam że jak se przypomniałam że zapomniałam wziąć tych 2 tabletek to wzięłam kolejną ale nie wzięłam 2 naraz za te poprzednie dni :/ wiem wiem głupota ale nie wiedziałam o tym a nie miałam przy sobie ulotki. Później seks był jeszcze. Test ciążowy zrobiłam 9 dni od pierwszego tu opisanego stosunku, negatywny.
Postanowiłam napisać, co wy o tym myślicie? Czekam teraz na krwawienie z odstawienia.
 
reklama
zrób test w dzień spodziewanej miesiączki, ja biorąc 2 lata Logest kilka razy zapomniałam tabletki wzięłam kolejną ale w ciąży nie było . Ostatnią miesiączkę miałam brązową z domieszką krwi. Teraz już odstawiłam tabletki żeby spróbować zajść w ciąże . Jak nie będziesz pewna idz do Ginekologa i napisz jak się Masz Pozdrawiam :*
 
Nie jestem testem ciazowym ale obstawiam, ze jesli bralas tabketki dlugi czas to stezenie hormonu jest na tyle duze ze w ciazy nie bedziesz. Ale tak jak mowie, jest to tylko przypuszczenie.
 
Tabletki biorę 8 miesiąc... Test robiłam negatywny, czekam na @ na się wkrótce zjawic.wiem że ból podbrzusza nie koniecznie oznacza ciążę... :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry