reklama

pominięcie tabletki antykoncepcyjnej

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez eve25białystok, 16 Maj 2016.

1. eve25białystok

eve25białystok Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny! Mam problem jestem na tabletkach antykoncepcyjnych biorę bo muszę jestem na leczeniu biologicznym i bramie tabletek jest wymogiem.
    Byłam w tamtym tyg na urlopie w Hiszpania, niestety pominęłam 2 tabletki pod rząd, alkohol, imprezy, znajomi i tak wyszło....w tym czasie współżyłam z moim facetem, skończył we mnie. Po 4 dniach od stosunku plamilam,na brązowo, był to śluz podbarwiony krwią. Cieszyła bym się z ciąży. Mój facet myślę że też. Oprócz tego plamienia,bolą mnie piersi i sutki wręcz klują. Dodam że jak se przypomniałam że zapomniałam wziąć tych 2 tabletek to wzięłam kolejną ale nie wzięłam 2 naraz za te poprzednie dni :/ wiem wiem głupota ale nie wiedziałam o tym a nie miałam przy sobie ulotki. Później seks był jeszcze. Test ciążowy zrobiłam 9 dni od pierwszego tu opisanego stosunku, negatywny.
    Postanowiłam napisać, co wy o tym myślicie? Czekam teraz na krwawienie z odstawienia.

2. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

zrób test w dzień spodziewanej miesiączki, ja biorąc 2 lata Logest kilka razy zapomniałam tabletki wzięłam kolejną ale w ciąży nie było . Ostatnią miesiączkę miałam brązową z domieszką krwi. Teraz już odstawiłam tabletki żeby spróbować zajść w ciąże . Jak nie będziesz pewna idz do Ginekologa i napisz jak się Masz Pozdrawiam :*

3. reklama
  4. eve25białystok

No okres mam dostać jutro bądź pojutrze, nic się na to nie zanosi heh... Jakieś tam pobolewanie w podbrzuszu jest ale takie delikatne..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

5. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

ból w podbrzuszu nie koniecznie oznacza ciążę :) . Zrób test najlepsze rozwiązanie :)

6. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Nie jestem testem ciazowym ale obstawiam, ze jesli bralas tabketki dlugi czas to stezenie hormonu jest na tyle duze ze w ciazy nie bedziesz. Ale tak jak mowie, jest to tylko przypuszczenie.

7. eve25białystok

Tabletki biorę 8 miesiąc... Test robiłam negatywny, czekam na @ na się wkrótce zjawic.wiem że ból podbrzusza nie koniecznie oznacza ciążę... :)

8. Milinka25

Milinka25 Aktywna w BB

Eve zmiana klimatu stres także działa na organizm :)

9. eve25białystok

Wiem właśnie..zobaczmy co to wyjdzie z tego wszystkiego...

10. reklama
  11. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Daj znać :)

12. eve25białystok

Pewnie że dam :) poczekam te 2 dni i jak nie będzie @ to zrobię test z porannego moczu :)

Poleć forum