reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

mi teraz waga powoli schodzi ale schodzi tak po 0,5kg dziennie albo co dwa dni:wściekła/y:
chciałabym szybciej ale pocieszam eis że to dopiero 17 dni po porodzie. ważę teraz 69-70 kg a było 85. jeszcze trochę czyli przynajmniej 7kg;-)
Pas nosze tak od rana 3h i wieczorem 3h. Wykonuje lekkie ćwiczenia ale naprawdę lekkie dozwolone. tak za 2 tygodnie wezmę się za cięższe wysiłkowe ćwiczenia. Smaruje brzuch Mustela żel poporodowy i skóra jest w miare jędrna i moim zdaniem ok. Tylko pepek mógłby szybciej sie zmniejszać:-D
 
reklama
U mnie z kolei z 74 kg przed porodem na dzień dzisiejszy zostało mi 62, czyli 10 kg brakuje mi do wagi z przed ciąży, ale dążę do zbicia jeszcze 5kg i będzie ok.
Teraz przed święta wprawdzie waga stanęła w miejscu ale od jutra zabieramy się ostrzej do roboty.
 
U mnie przed porodem 53-50kg (wymioty i mdłości przez pierwsze 3 miechy, stąd spadek wagi), teraz coś koło 67kg - wolę nie sprawdzać. Już prawie zapomniałam jak to jest biegać, schylać się ;-)
Ja to mam tylko nadzieję, że po porodzie minie mi ten wilczy apetyt, jaki mam teraz. Bo jak nie, to marne szanse na szybkie zgubienie nadbagażu i w miarę sensowny wygląd na komunii i chrzcinach...
 
Przed ciaza - 55kg, przed porodek - ok. 75:szok: po powrocie ze szpitala - 65 kg, aktualnie 63...ale nie moge cwiczyc za bardzo, przynajmniej brzucha, ze wzgledu na cc:zawstydzona/y: natomiast cwicze izometrycznie poslady i uda, bo w zadne gacie sprzed ciazy nie wbijam... ale do xs predko nie dojde:zawstydzona/y:
 
U mnie przed ciążą 58kg, w dniu porodu 77kg, a dzisiaj czyli 9 dni po porodzie ważę 70kg. Coś nie bardzo mi na razie idzie to pomniejszanie, chociaż brzuch mi spadł ładnie. Ale jeszcze dużo zostało na pupie, udach i biodrach. Pogoda sprzyja, zaczną sie spacery (wczoraj był pierwszy) to myślę że pomału będę gubić te zbędne kg.
 
reklama
Do góry