reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Pomniejszamy się :)

Malutka fajnie masz, większość z nas ma problem z nadmiarem ukochanego ciałka, ja mimo że optycznie szczuplejsza mam wiele do zrobienia w kwestii brzuszka -- ale nie umiem się zmobilizować do ćwiczeń :wściekła/y:, za to z piersi jestem zadowolona :-D- przy karmieniu są po prostu piękne: większe i pełne (mimo szramy po nacięciu ropnia).
 
reklama
Kobiety stał się cud!!!! może dietka teściowej jednak miała jakiś pozytywny wpływ... zmieściłam się w gacie sprzed ciąży!!!!!!!! boczki mi się nieco wylewają, ale to się zamaskuje szeroką bluzeczką - no jak ja się ciesze!!!!!!
 
własnie mysłam że cos mi umkneło ale cofłam sie kilka stron i nic o diecie tesciowej nie było ;-):-) (chyba, że chodzi i gołąbki o feralny farsz :-D
 
dokladnie coto za dieta
ja juz sie mieszcze od jakiegos czasu w swoje stare ciuchy tylko wlasnie te boczki mi troszke wystaja
 
ja tez sie mieszcze ale boczki i brzuch sie "wylewa" a to mi sie nie podoba taka jakby otyłosc brzuszna mi została
 
reklama
Do góry