reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

Jutro mija nam 3 tygodnie od porodu, czy myślicie że mogę już zacząć używać na brzuch taki wibrujący pas (Vibro action)?? Chciałabym pozbyć się tam kilku cm bo nie wchodzę w żadne rzeczy sprzed ciąży a ciążowe są już sporo za duże.
 
reklama
gosiaczku - myślę, że jak się dobrze czujesz i poprawi CI to samopoczucie to możesz - ja poprzednio po 3 tyg na rolki poszłam:sorry: i to był balsam na moją psychikę:happy:

ja już m. nastawiłam i będzie ze mną brzuski robił ale jeszcze ze 2 tyg. poczekam, bo jeszcze nawet 2 tyg. od porodu nie minęły

u mnie brzuszek się wsysa ale jeszcze flaczek zwisa lekki - powoli wchodzę w niektóre ubrania, kurcze musze baterie w wadze zmienić i stanąć oko w oko z prawdą;-)
 
ja zgubilam 10kg,po porodzie od razu zeszlo 7 a pozostale jak juz bylam w domku.Flaczek jst ale po cc to nrmalne.Jak tylko szew mi bardziej wydobrzeje to kupie pas ciazowy bo bandaz elastyczny jest do bani
 
ja już m. nastawiłam i będzie ze mną brzuski robił ale jeszcze ze 2 tyg. poczekam, bo jeszcze nawet 2 tyg. od porodu nie minęły

Brzuszki najwcześniej 2-3 mce po porodzie..Tak mnie poinstruowali przy wypisie ze szpitala. Ciekawa dyskusja na ten temat na marcówkach. Co, kiedy i jak a propos ćwiczeń po porodzie. Wg mnie nie ma co się spieszyć, bo można przesadzić...
 
ja tydzien po porodzie (cesarka) mialam 12 kg mniej. do mojej stalej wagi zostalo mi jeszcze około 4 kg, brzusio wisi nad uśmiechem po szyciu a o ćwiczeniach nie myślę nawet, bo jeszcze boli :zawstydzona/y:

O dziwo - schudły mi łydki i stopy się zrobiły jakieś wąskie, takich nogdy jeszcze nie miałam :confused: No ale nie będę na to narzekać :-p
 
Ostatnia edycja:
ja po powrocie do domku mam 8 kg mniej zostalo jeszcze 6 kg do wagi z przed ciazy ale ogolnie jestem zadowolona z wygladu rozstepow nie ma brzuszek tez nie taki duzy taki jak w 3 miesiacu ciazy myslalam ze bedzie gorzej:)
 
mój cel to 60kg (przed ciąża było 63-62) dzień przed porodem 85 kg ważyłam .
Po 3 tyg od wyjścia ze szpitala waga moja 69 kg a wiec 9 kg zostało do zrzucenia...masakra teraz to będzie najtrudniej:wściekła/y:
Co do brzuszków i ćwiczeń to lekarz mówił że po 2 tygodniach od porodu jak wszystko jest ok i czuje się na siłach to mogę zaczac od lekkich cwiczen . Tak tez zrobiłam:rofl2:
 
Mi też przydałoby się zacząć jakies ćwiczenia, ale nie wiem, czy wy też tak macie, bo ja cierpię na chroniczny brak czasu... Jakoś jak już młody zaśnie to zawsze mam milion rzeczy do zrobienia, nie wspomnę już o zjedzeniu czegoś, no po prostu masakra, a mama tylko pyta czy nie zapominam o kwiatkach i o zjedzeniu czegoś, a mi coraz ciężej nadążyć :zawstydzona/y: jezuu jak bym miała bliźniaki to już na pewno nie dałabym rady.
 
reklama
ja na razie jeszcze nie mogę ćwiczyć bo strasznie jeszcze mnie boli nacięcie:baffled: dłuższy spacer i wymiękam - to okropne uczucie - no i leci jeszcze ze mnie ciągle:-( więc fizycznie słabo, a od przyszłego tygodnia z dwójką sama.....
 
Do góry