reklama

Pomoc dla Julianki PILNE!!!!

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu'09' rozpoczęty przez Stopi69, 5 Grudzień 2009.

1. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

"Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

"Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki"
    Dla Julianki potrzebuje pampersy, obiadki, deserki, soczki. Kosmetyki, proszki do prania ubranek dzieciecych, chusteczki pielegnacyjne. Potrzebne by byly witaminy dla karmiacej piersia. No i zywnosc taka z dlugim terminem przydatnosci. Chyba co kto moze cukier, maka, makaron itp. jakies puszki, sloiki."
    Jak ktoras z Was zechce pomoc, to dane osobowe oraz adres dostepne u mnie na PW.

Kazda z Nas choc przez chwile moze zostac Swietym Mikolajem.

2. reklama
  3. justysia85

justysia85 Fanka BB :)

PRZECIESZ TO NIE NORMALNE!!!
    Ona nie bedzie wstanie zapłacić tego,kurcze prezesom nie taka kase umarzają!!!
    to niesprawiedliwe jest!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
    Jakaś pomoc prawnika by sie jej przydała,ehhh!!!

Mam nadzieje ,że kobieta wyjdzie na prostą!!!

Poleć forum