reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla kamilki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wilsonka- nie wiem, czy to ktos z Twoich znajomych żeby podpowiedzieć, ale mojej kolezance przydażyło sie dokładnie to samo. Synek miał uszkodzony splot barkowy przy porodzie. Raczka zwisała jak u szmacianej lalaki. rehabilitowany był i nadal jest w Rusinowicach. To na śląsku. Jest to osrodek znany w całej Polsce i ma znakomite efekty. Mały ma w tej chwili 4 lata i rączka jest juz sprawna choć nadal wymaga ćwiczen.
 
To akurat przypadek mojej koleżanki. Powinny jej zrobić cc bo ma strasznie wąskie biodra co widać na filmie, ale zdecydowali inaczej...
 
Widać,że nie tylko STOPI ma złe wspomnienia z tą Infandzką ,które niestety się odbiły na zdrowiu maluszków :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!Co to za szpital,cos oinni z tym zrobić?!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja nie moge patrzec na te wszystkie tragedie serce sie kraja że tyle jest chorych istotek ...jak patrze na moja Adulkę to sama nie moge uwierzyć że mogło by być cos nie wporządku z takim małym aniołeczkiem....trzymajcie sie dziewczyny MUSI BYĆ DOBRZE!!!
 
Racja, aż się płakac chcę na myśl że jakaś pielęgniarka czy kto tam jeszcze mogliby skrzywdzic nasze Maleństwa, takie kochane i bezbronne.
:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:

Poprostu w głowie się nie mieści :no::no::no::no:
 
Ja sie potwornie poryczalam jak ogladalam ten filmik. WILSONKA bardzo wspolczuje Twojej kolezance, bo zdaje sobie sprawe jaki koszmar przezyla w tym szpialu!! Ja jak sobie przypominam tam pobyt to jeden wielki koszmar. Mam nadzieje,ze uda sie zebrac pieniazki na operacje dla malej Kamilki. Duzo zdrowka dla niej i wytrwalosci dla rodzicow!!!
 
reklama
Dopiero teraz to zauważyłam, ta królewna urodziła się tak jak mój Maksiu! Tak w ogóle to zastanawiam się ,czemu nie zrobiono cesarki, przecież jej mama jest taka szczuplutka i wąska w biodrach!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry