reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla Kfiatka i jej Dzidziusia - głosujemy Kobitki!!!

KasiaiAlex

Mama Alexa 01.04.2010
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
456
Miasto
Iława, Poland
Witam was dziewczyny. Przepraszam, ze sie wtracam, ale mam pewna prosbe...
Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...
 
reklama
Pozwoliłam sobie przenieść posta z mam majowych. Jeżeli nasze glosy moga pomóc Ani - to ... głosujmy!!!

P.S. straszna tragedia :-(
 
Dziewczynki głosujcie bo jakiś chłopaczyna depcze nam po piętach:baffled:.W zastraszającym tempie rośnie mu liczba głosów.
 
Do góry