reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :(

89karola80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2019
Postów
541
Hej dziewczyny 🖐️
Pisze do Was, bo może znacie taki przypadek albo coś doradzicie, bo lekarze rozkładają ręce.
Mój synek (11 tydzień) z dnia na dzień przestał mocno ssać i dostał temperature. Od niedzieli jesteśmy w szpitalu. Wykonano morfologie (lekka niedokrwistosc) CRP - 6, mocz dobry, USG płuc dobre (przed tymi wydarzeniami zachlysnal się i go klepalam w plecki). Wynik kupki ujemny. W szpitalu dostał kroplowki jego waga z 4600 skoczyła do 4830 i go odlaczono (wróciłam do karmienia piersia) następnego dnia spadła do 4750 (rano) a potem 4715 (w południe), o 18 godz.pomiar 4750 (czyli coś je). Pani dr kazała sprawdzić wagę przed i po karmieniu. Wychodzilo 4790 (wazony w ubraniu) i po karmieniu 4810. Nie wiem co o tym myśleć i jakie będzie rozwiązanie by mu pomóc. Dodam,ze w szpitalu dostał wysypki na brzuszku, klatce piersiowej, buzce. I temperatura, która utrzymuje się w granicy 37.5 - 38. Syn w szpitalu dostaje probiotyki i proszek na wzdecia (nie wiem jakie nazwy). Czy macie jakieś pomysły? Może komus coś się jeszcze nasunie na myśl? Jak mu pomóc? Co robić?
Dziękuję 🌷
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie straszcie...
Karola to normalne, że dziecko tak mocno na kroplówce przybiera i, że szybko to traci. Kroplówką schodzi do 48h. Nie mam siły ani czasu teraz rozpisywać się, a musiałabym bardzo długi post napisać. Trochę mogę ci podpowiedzieć i wytłumaczyć, tylko proszę zadzwoń, bo będzie szybciej. A i przypadkiem nie odstawiaj od piersi, karm na żądanie i żadnych butelek. Ważenie przed karmieniem i po stosuje się by sprawdzić przyrost wagi. Trzeba tylko dobrze to zrobić.
 
reklama
Do góry