reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla naszej kasicy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

moniqsan

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Październik 2008
Postów
3 007
Miasto
Warszawa
Kopiuję tutaj mojego e-maila którego wysłałam do wszystkich znajomych.
Mam nadzieję że nie jest to jakieś naruszenie regulaminu i nie zostanę przez nasze moderatorki zrugana :sorry2:


Kochani!!!

Moja znajoma - Kasia Matuszewska (25 lat) mama kilkumiesięcznej Roskanki, z wykształcenia technik weterynarii jest bardzo poważnie chora. Najpierw wykryto u niej lewostronnego guza mozgu, przeszła kilka operacji, następnie wykryto kolejnego guza. W związku z tym jest jednostronnie sparaliżowana - ma niedowłat lewej ręki i głuchotę prawego ucha. Kiedy byla w 3 m-cu ciąży stwierdzono u niej chorobę genetyczną - NERWIAKOWŁÓKNIAKOWATOŚĆ TYPU II (NF-2). Co jakiś czas w badaniu TK lokalizowane są u niej kolejne oponiaki w rdzeniu kręgowym.
Kasia zamierza w tym roku zrobić w klinice w Hamburgu genetyczne badania sobie i córeczce.
Jest biedna i nie stać ją na wydatek ok 5000 pln.
Dlatego jeśli macie możliwość i ochotę pomóc to ja o to bardzo proszę.
Nie chodzi tu o niewiadomo jakie sumy, ale - liczy się każda złotówka. Także jeśli możecie zrezygnować z jednego czy dwóch piw * i przelać tę naprawdę symboliczną kwotę to byloby świetnie. Ziarnko do ziarnka ...
Dzięki takiej pomocy w 2008 roku Kasia uzbierała kwotę 10 000 pln na zabieg bezinwazyjnej radioterapii (tzw Gamma Knife) w klinice w Pradze. Tym sposobem zoperowano u niej drugiego tym razem prawostronnego guza mózgu, co uchroniło ją przed kolejnymi komplikacjami (zupełną głuchotą, paraliżem drugiej strony twarzy i ciała )



Katarzyna Matuszewska
Nr konta
75114020040000340262738061


* Nie bierzcie sobie do serca tych piw (klub AA - mua mua), mogą to być lody, lizaki, czekoladki bądź inne papieroski ;-):-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry