reklama

Pomoc do pracy mgr

Temat na forum 'Mój poród' rozpoczęty przez Katarzyna Ługowska, 14 Styczeń 2016.

Tagi:
  1. Katarzyna Ługowska

Katarzyna Ługowska Zaciekawiona BB

Kochane przyszłe mamy, mam do Was ogromną prośbę winking smiley jestem studentką dietetyki II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach,pisze prace na temat żywienia w ciąży. Sama jestem świeżo upieczoną mamusią 6miesięcznego Wojtusia i wiem, że prawidłowe odżywianie jest bardzo ważne w tym okresie. Prosiłabym Was w wolnej chwili o wypełnienie poniższej ankiety, pytania są proste i przyjemnie. Arkusz składa się z 11 pytań zamkniętych, ciężko jest dotrzeć do ciężarnych w mojej miejscowości i mam nadzieje, że tu uda mi się zebrać odpowiednią ilość materiału na przeprowadzenie badań. Z góry dziękuje i pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko i odżywiajcie zdrowo
    http://interankiety.pl/interankieta/539d9e17fa207eeb65d6d561e50eceb4

2. hajduczka

hajduczka Fanka BB :)

Wypełniłam :) pozdrawiam

3. reklama
  4. Katarzyna Ługowska

Super, dziękuje i pozdrawiam ;)

5. bejbi

bejbi Fanka BB :)

ja równ. pyt. o motywacje spożywania to piątek postny w moim przyp.

6. Katarzyna Ługowska

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie żywienia i diety to służę pomocą ;)

7. bejbi

bejbi Fanka BB :)

co zrobić, żeby 3duże posiłki zamienić mniejszymi, tak by nie mieć chęci podjadać?

8. gutka

gutka Fanka BB :)

Tak jak mówisz! Zmieniasz dwa duże na 3 małe:-) żeby nie podjadac, to staram się, żeby w każdym posiłku było białko i węglowodany. Wtedy nie robię się tak szybko głodna. Powodzenia :-)

9. A'gusia

A'gusia Fanka BB :)

Nie wiem czy jeszcze się przyda, ale wypelnilam. Powodzenia!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama

Poleć forum