reklama

Pomoc dzieciom - organizacja Fundacji

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez boddekk, 29 Wrzesień 2016.

 1. boddekk

  boddekk Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkich,
  To jest aktualne ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
  Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : Link do: Pomoc dla dzieci z domów dziecka | Wyjazdy integracyjne i szkolenia team building
  Serdecznie zapraszamy,
  Rafal
  PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla stowarzyszeń i fundacji.
   
 2. reklama
 3. piotrekkkk

  piotrekkkk Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam,
  To będzie nietypowe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
  Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje wolontariuszom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują projekty związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : Link do: Akademia Innowatora i Stratega NGO | Training Projects
  Kursy realizujemy Na Górnym Śląsku, ale noclegi i wyżywienie i dojazd też pokrywa nasza Fundacja.
  Jeżeli ktoś nie ma możliwości uczestniczyć w zimowej odsłonie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
  Zapraszamy,
  Rafal
  PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.
   

Poleć forum