reklama

Pomoc partnera

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez Caro Lina, 9 Grudzień 2013.

1. Caro Lina

Caro Lina Początkująca w BB

Jestem mama dopiero od tyg. Jestesmy młoda para. Przed ciąża mój partner spędzał większość wolnego czasu przed grami na playstation lub komputerem, w 90% zajmując sie głupotami. Byłam pewna,ze jak juz urodzi sie nasze malenstwo, to to sie zmieni, lecz byłam w błędzie. Nadal większość czasu tomkomputer, musze zajmować sie domem i dzieckiem, obiadami,sprzątaniem, praniem, maluszkiem w nocy. Dzis w nocy maluch był strasznie nerwowy, nie radził sobie z ssaniem piersi, strasznie płacząc, mój partner rozwścieczonym budząc sie i widząc moje lekkie poirytowanie z braku sił i bezradności wypowiedział słowa " co z Ciebie za matka, nie potrafisz dziecka uspokoić". Powiedzcie Kochane ile my musimy z siebie dawać, ile rzeczy poświęcać, zeby na koniec jeszcze usłyszeć takie słowa od ukochanej osoby? To tak bardzo boli, chciałabym byc zrozumiana i wspierana chociaż w połowie za swoje wysiłki...

2. Arteofbeauty

Arteofbeauty Fanka BB :)

hmm ciężko cokolwiek doradzić..niestety jak partner jest średnio zainteresowany przed porodem to i po porodzie nie wiele może się zmienić :no:

3. reklama
  4. Marika30708

Marika30708 Fan(ka)

CARO LINA musisz wziasc sprawu w swoje rece. Zaczac wymagac od partnera, zeby cos zrobil. Musisz byc silna, nie okazywac uleglosci i byc stanowcza. To tez jego dziecko, jego obowiazek, tak samo utrzymanie domu. Partner sam z siebie sie nie zmieni, jest przyzwyczajony do swojego trybu zycia, czyli do grania a reszta go denerwuje. Jestes wspaniala matka i nawet nic zlego o sobie nie mysl, tylko wez sie za partnera. Powodzenia

5. Widziały galy co brały... Sorry ale naprawdę ludZilas sie ze po narodZinach dziecka twój facet sie zmieni... :szok:
    Zostaw pranie gotowanie zajmij sie sobą i dzieckiem. Niech jemu głód dokuczy a brudne gacie wypierze sobie sam. WyjedZ do rodziców, znajomych, zostaw go samemu sobie...

Poleć forum