reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOC W ODCZYTANIU TESTU CIĄŻOWEGO

Dołączył(a)
6 Kwiecień 2024
Postów
6
Cześć dziewczyny….bardzo się stresuje proszę o poradę…zerknijcie swoim okiem.
Od stycznia zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne…wtedy też zaczęłam swoje współżycie…wszystko jest ok, żadnej tabletki nie pomijam…na początku mimo tabletek partner również się zabezpieczał, ale po jakimś miesiącu brania tabletek odstawiliśmy jego antykoncepcję. Boje się bardzo ciąży..niby ufam partnerowi nigdy nie było końca w środku, ale zawsze coś może sie ulać brzydko mówiąc i jakoś ciężko uwierzyć mi tez ze taka tabletkę zapobiega ciąży …robiłam w między czasie kilka testów i wszystkie negatywne ostatnio dużo o tym czytałam i trochę bolą mnie piersi (może przez tabletki albo objaw ciąży ktora sobie wkręcam ) i postanowiłam zrobić test…ostatni stosunek był 16.03…chyba do tej pory test powinien być wiarygodny bo mamy 6.04 a test wyglada tak jak poniżej. Powiedzcie mi dziewczyny czy widać tu jakąś drugą bladą kreskę czy to ja już sobie coś dopowiadam ? Nie wiem czy to mocz jakoś tak się ułożył czy faktycznie coś jest..bardzo mnie to stresuje, wiec postanowiłam zapytać, a już moja głowa wariuje od tego co się naczytałam w internecie…zastaniwam mnie czy na poprzednich testach również była taka zamazana kreska albo coś w podobie a nie zauważyłam …nie wiem..pomocy :(
 

Załączniki

  • 4AB9319E-ABD0-4B13-97D1-A4B8D3F7AFBA.jpeg
    4AB9319E-ABD0-4B13-97D1-A4B8D3F7AFBA.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 259
  • 51178A56-B592-49E2-AD79-8E52EECB0047.jpeg
    51178A56-B592-49E2-AD79-8E52EECB0047.jpeg
    931,2 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Chcę tylko powiedzieć , że nie musicie się bać kończyć w środku . Brałam tabletki przez 6 lat i zawsze stosunek kończył się w środku i wszystko było ok . Czasami nawet pominęłam tabletkę.. ale to bardzo rzadko . Stosuj tabsy codziennie i naprawdę nie stresuj się tylko korzystaj z tego , że bierzesz tabletki. 😃
 
Do góry