reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomoc w wyborze fotelika

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2014
Postów
1
witam, stoję przed trudnym wyborem fotelika do samochodu,

wybór zmniejszyłam do kilku modeli jakby ktos w kolejności mini ranking zrobił coz nich najbezpieczniejsze i komfortowe, i ma pozycje do spania, pojazd to toyota corolla 2006 rok , z isofixem,
romer king plus
maxi cosi tobi
maxi cosi mobi
britax max way
romer duo plus isofix
romer versafix

raczej optuje za czymś tyłem do kierunku jazdy, piszcie co wy za foteliki macie i swoje spostrzezenia
 
reklama
Z wyżej wymienionych modeli w szczególności polecam maxi cosi mobi- u znajomej bardzo dobrze się sprawdził i całkiem nieźle wypadł jeżeli chodzi o testy bezpieczeństwa,posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.
 
z tych co wyzej wymienilas to tylko moja chrzesniaczka jezdzi w tobi, i jest jak najbardziej zadowolona, wygodnie jej w nim, poszycie nie brudzi sie za bardzo,
 
ja mam obecnie pebble, ale zdecdowalam o nastepnym ze bedzie tobi, moim zdaniem bardzo bezpieczny i w pzystepnej cenie
 
Nie sugeruj się tylko i wyłącznie ceną podczas wyboru,sprawdź np jak wypadł dany model fotelika w testach bezpieczeństwa,czy spełnia wszystkie wymagane normy. od tego należy zacząć.
 
Do góry