reklama

pomoc w wyborze fotelika

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez sebastianzosia, 4 Kwiecień 2014.

1. sebastianzosia

sebastianzosia Początkująca w BB

witam, stoję przed trudnym wyborem fotelika do samochodu,

wybór zmniejszyłam do kilku modeli jakby ktos w kolejności mini ranking zrobił coz nich najbezpieczniejsze i komfortowe, i ma pozycje do spania, pojazd to toyota corolla 2006 rok , z isofixem,
    romer king plus
    maxi cosi tobi
    maxi cosi mobi
    britax max way
    romer duo plus isofix
    romer versafix

raczej optuje za czymś tyłem do kierunku jazdy, piszcie co wy za foteliki macie i swoje spostrzezenia

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Z wyżej wymienionych modeli w szczególności polecam maxi cosi mobi- u znajomej bardzo dobrze się sprawdził i całkiem nieźle wypadł jeżeli chodzi o testy bezpieczeństwa,posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

3. reklama
  4. alo23

alo23 Fanka BB :)

z tych co wyzej wymienilas to tylko moja chrzesniaczka jezdzi w tobi, i jest jak najbardziej zadowolona, wygodnie jej w nim, poszycie nie brudzi sie za bardzo,

5. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

ja mam obecnie pebble, ale zdecdowalam o nastepnym ze bedzie tobi, moim zdaniem bardzo bezpieczny i w pzystepnej cenie

6. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

ja zamiast Tobiego wybrala 2way pearl

7. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

no tobi jest troche tanszy niz 2 way pearl, w kazdym badz razie niech kazdy sobie kupi to cho chce :)

8. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Nie sugeruj się tylko i wyłącznie ceną podczas wyboru,sprawdź np jak wypadł dany model fotelika w testach bezpieczeństwa,czy spełnia wszystkie wymagane normy. od tego należy zacząć.

Poleć forum