reklama

pomoc w wyborze smartfonu

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Doloress, 4 Grudzień 2012.

1. Doloress

Doloress Gość

może ktoś się zna, bo ja zielona jestem jak wiosenna trawka
    a muszę zmienić telefon na dniach

mam do wyboru:
    LG Swift L3
    Nokia 311
    Nokia 500
    Samsung S5380 Wave Y
    Samsung S5570 Galaxy mini
    Samsung Galaxy mini 2
    Samsung Galaxy Pocket
    Sony Xperia Tipo

chodzi na pewno o to, abywyświetlacz był minimum 3.7 cala no i android

2. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Powiem ci tak LG sobie odpusc bo awaryjne telefony ogólnie i kazdy który miałam był awaryjny, co do Sony xperia jak dla mnie Sony robi lepsze inne sprzęty, niekoniecznie telefony, dziwna obsługa tych telefonów mnie zawsze odstraszalo. Ja bym wybrała któregoś samsunga. Od wielu lat używam samsungow i jestem ich wielka fanka. Osobiście używam galaxy s3 i uzywalam s2 i według mnie biją na łeb nawet apple . Musisz porównać parametry techniczne samsungow np na stronie plus GSM i wybrać któregoś z tych

3. reklama
  4. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Napewno nie bierz Samsung Galaxy mini i mini 2. sa okropne strasznie truno sie je obsluguje i czesto sie wieszaja. Samsung galaxy SIII i SII was bardzo dobre ja mam SIII i uwielbiam! zdecydowanie leprzy niz Iphone. Slyszalam duzo dobrego o Samsung Wave.... A moze samsung galaxy note? troche duzy ale bardzo dobry

5. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Ja swego galaxy s 3 tez uwielbiam, super telefonki a po szybkim przezeniu wybralabym z tych co wypisalas wave

6. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

lg sa problematyczne, mialam i nie moglam kasowac kontaktow np. teraz mam htc wildfire i jestem zadowolona. samsungi sa niezle, porownaj sobie tylko parametry techniczne.

7. RiSiA

RiSiA Gość

ja bym wzięła tego
    Samsung S5380 Wave Y
    jestem mega fanką samsungów:) na pewno nie brałabym nokii - szwagier miał i niestety masakra... non stop serwis...

8. Ayni

Ayni Umm Adam

ja dostalam note II od meza i super, czegos takiego jeszcze nie bylo.
    moze ten wave? samsunga tez bym polecala

9. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Ja też śmiało mogę polecić Samusungi :tak: obecnie używam Galaxy Ace i jak dla mnie bomba :-) też na Twoim miejscu stawiałabym na Wave...

10. reklama
  11. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

Ja używam tego LG i jest super. Nie mam się do czego przyczepić a teraz jak rozkręcam własną firmę jest niezastąpiony. Jedyny minus to aparat słaby ale ja nim zdjęć nie robię więc dla mnie to nie jest ważne. Innych smartwonów z listy nie używałam więc się nie wypowiem

12. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Całkowicie sie nie zgadzam z tym co napisłas o LG. Sama mam ten telefon i nie uważam zeby miałby awaryjny. Takie mylne myslenie pozostało jeszcze w wielu osobach, w sumie nie wiedzieć czemu, bo jednak teraz to już zupełnie cos innego.

Poleć forum