reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w wyborze spacerówki

Dołączył(a)
18 Maj 2015
Postów
1
Witam wszystkich:)
Planuję kupić spacerówkę dla córeczki i nie wiem jaką wybrać. Zastanawiam się nad taką:
http://www.zabawkismyka.pl/Wozek-Spacerowy-Parasolka-Baby-Design-Trip-New-07-Grafit,p,2742
Ewentualnie myślałam nad Espiro, ale są troche droższe. Myślicie, że lepiej dołożyć i kupić lepszą?? Może ktoś poleci jakąś??
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
reklama
Witam, Moje dziecię ma spacrówkę baby desing Handy. Podobną do trip ale z pełną rączką. Jeździmy już dwa lata i nie narzekam. Jedyny minus to taki że mógłby być dłuższy daszek. Polecam
 
Na dniach sama będę kupować spacerówkę-parasolkę, więc jestem "na bieżąco" ;-)

Przede wszystkim pytanie - do czego Ci spacerówka?
Jeśli do jazdy na co dzień, to lepiej dołożyć i kupić lepszą, porządniejszą.

Ja mam wielki wózek 3w1 i spacerówkę kupuję z zamiarem wożenia jej w samochodzie, na wypadek wizyty w sklepie, galerii czy krótkiego spaceru w miejscu, gdzie chodniki są w dobrym stanie (na dłuższe spacery po moim osiedlu odpada - nie mam chodników, więc muszę jeździć czołgiem).

Dla mnie bardzo ważne w wózku są:

- łatwo dostępny kosz na zakupy
- zapinana kieszonka w budce na drobiazgi (klucze, telefon)
- osłona na nóżki
- długa budka, żeby mocno osłaniała od słońca (odpada kupno i montaż parasolki przeciwsłonecznej)
- oparcie rozkładane na płasko

Z bajerów dodatkowych fajnie by było mieć tackę dla dziecka, żeby było gdzie chrupki czy picie trzymać ;-)

Osobiście skłaniam się ku temu wózkowi Wózek spacerowy WALKER full opcja (5332760549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Witam! Dołączam się do pytania. Potrzebuję wózek spacerowy typu parasolka, lekki i wytrzymały właśnie na jakieś szybkie wypady do sklepu lub miasta. Od tej ilości dostępnych wózków na rynku już dostaję oczopląsu i już sama nie wiem, który najlepszy. Zastanawiałam się nad Kinderkraft Siesta, ale nie wiem czy to dobry wybór. Dlatego proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi. Dzięki ;-)
 
Może pozwolę sobie odświeżyć ten temat, bo poszukuję spacerówki z kołami terenowymi z funkcją leżenia itd. bo niestety ta spacerówka co kupiliśmy w zestawie z gondolą jest zbyt wąska, i być może nie wygodna:( macie jakieś propozycje?dzięki z góry
 
Do góry