reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc

majeczka02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2007
Postów
2 497
Miasto
Okolice Lublina
Moja kuzynka Ewelina ma 20l i ma początku kwietnia termin porodu.
Jako nastolatka chciała pokazać,że da sobie sama w życiu radę i pokazała - uciekła z domu...
A potem wszystko potoczyło się szybko. Poznała chłopaka i zaszła z nim w ciążę...
O jej ciąży dowiedziałam się niedawno-chłopak z którym zaszła w ciążę bił ją i zastraszał
Chociaż miała jakieś swoje pieniądze (bo przed ciążą pracowała)zabierał jej wszystko.
Zastraszona siedziała cicho dopóki nie zlał jej porzadnie przed świętami...Wtedy to odezwała się do rodziców.
Ale nie poszła na obdukcje bo jej groził ciągle... Jej rodziców nie stać na kupno rzeczy dla maleństwa bo mają jeszcze dwójkę dzieci. Ojciec dziecka jest niezaradny życiowo nie ma pracy. Poza tym powiedział,że nie obchodzi go ona ani dziecko...
Teraz termin porodu za chwile,a ona nie ma nic prócz tego co ja dałam jej po swoich dzieciach

wózek
fotelik samochodowy
Łóżeczko
wanienkę
Kocyk
kołderkę
podusie

Ale nie mam już ciuszków ani rzeczy dla niemowlaka bo pomagałam innej mamie w trudnej sytuacji zresztą nie jednej tutaj od nas z BB..
Jedna z koleżanek podsunęła mi myśl żebym napisała tutaj do Was na ogólnym.
Jeśli więc któraś z Was ma nie potrzebne rzeczy na niemowlaczka,ubranka,może laktator,jakieś małe pampersy,rogal do karmienia,rożek bardzo proszę o kontakt ze mną na PW.
Nie chce powielania rzeczy dlatego jeśli ktoś ma coś do oddania napiszcie tutaj.
Jeśli nie chcesz pomagać powstrzymaj się od jakichś brzydkich komentarzy.
Każdy może decydować - ja nikogo nie zmuszam
Jeśli masz i chcesz się podzielić bardzo będę Ci wdzięczna ja oraz Ewelina.
Pozdrawiam

Edit. Zapomniałam dodać,że Ewelina nie zna jeszcze płci dziecka bo dziecko jest nieprawidłowo przekręcone i będzie miała też przez to cc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majeczko ja mam laktator ręczny Avent. Mogę wysłać. Chcecie?? Ubranek już tak nie mam bo podałam dalej zanim do mnie napisałaś. Mam 2 laktatory więc nie ma problemu a tak się przynajmniej mogę się Tobie odwdzięczyć. Mam też matę edukacyjną, którą mogę wysłać tyle ze trzeba przy niej zabawki uzupełnić. Moge też kupić trochę bodziaków z Tesco. Wyślę na koniec miesiąca jak otrzymam macierzyński.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam 4 smoczki, 2 butelki, puder do pupy, próbki kosmetyków do pupy, jakies ubranka juz wynalazłam ;)- w marcu wyślę!+grzechotki
 
Dzięki dziewczyny:tak::-)
Kakuś oczywiście laktator jak najbardziej i mata eduk. wystarczą to już naprawdę wystarczająco- nie kupuj nowych rzeczy.
Net-ka dziękuję także Tobie za zainteresowanie , chęci i pomoc.
 
Dziękuję za odzew
Dziewczyny może ma któraś z Was niepotrzebne w dobrym stanie okrycia kąpielowe-ręczniczki z kapturkami,prześcieradełka do materacyka? No i poszukiwany rożek.
 
Majeczka przejzalam wlasnie ciuchy po Alanku i odłozylam dla twojej kuzynki tak:
pajacyki rozmiar 62/68 dokladnie nie wiem, bo poucinane zazwyczaj metki :( 4sztuki
spiochy tez 62 i 68 4szt i jedne 56(tylko jedne mialam w tym rozmiarze)
polspiochy 68 2 szt
body z długim rekawem 12szt rozmiary 62/68/74
body z krótkim 6 szt rozmiary jak wyzej
2 czapeczki po kąpieli
czapka z daszkiem na lato
jakas bluzeczka, kaftanik, golfik
dwie cieple bluzy 56 i 62
spiworek do spania w łóżeczku


Mam jeszcze taki kombinezon na wczesną jesien rozmiar 6-9 mies (wygląda na troche wiekszy) -dostałam, nie po moim dziecku, ale moj synek w nim nie chodzil-kolor biały -napisz czy sie przyda,. jak tak to wyslę tez
cienki polarowy kocyk
Posiadam jeszcze takie przescieradło z falbanką, pod przescieradelko do łóżeczka- falbanka niebieska-przescieradło białe,

To te trzy ostatnie rzeczy napisz czy sie przydadzą, jak tak to wyslę równiez i je. Mnie juz nie bedzie to potrzebne.
 
reklama
Do góry