reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocna dłoń, czyli po co tutaj jestem ;)

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Witam.

Postanowiłam powiedzieć Wam kilka słów o sobie oraz przede wszystkim, po co powstał ten dział.
Zależało mi na tym, aby stworzyć dla Was miejsce, w którym zawsze będziecie mogli poprosić o pomoc, poradę lub porozmawiać bez obawy, że zostaniecie obrzucenie obelgami czy skrytykowani. Ja nie oceniam, staram się pomóc.

Moim wielkim marzeniem było ukończyć szkołę psychologii i w przyszłości zostać psychologiem. Już od czasów szkolnych interesowały mnie te zagadnienia, uczęszczałam na kołka psychologiczne ale jakoś nie myślałam, żeby w tym kierunku się kształcić. Szkoda. Niestety zbyt późno odkryłam swoje powołanie. Dziś siedzę w domu z synkiem. Niczego nie żałuję, a swoją wiedzę wciąż poszerzam swoją wiedzę, nie tylko poprzez książki ;-) Spełniam się także pomagając innym na łamach forum. Zawsze staram się być obiektywna i nie osądzać wyborów innych ludzi. Każdy ma prawo popełniać błędy i znosić cierpienie według własnego uznania. Wyciągam do Was Pomocną Dłoń. Jestem tutaj dla Was i postaram się zawsze pomóc w miarę swoich możliwości. Tutaj nie ma tematów tabu, nie ma wstydliwych problemów. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, by publikować swoje pytania czy prośby, zawsze możecie wysłać do mnie wiadomość prywatną. Na pewno odpowiem ;-).

Możecie zadawać pytania dotyczące własnych przeżyć i trosk, a także dotyczące Waszych dzieci, wychowania, rozwoju, zdrowia. W zasadzie panuje dowolność tematów ;-). Jestem otwarta na Wasze problemy.

Pamiętajcie, że dział został stworzony na próbę. Tylko od Was zależy, czy się utrzyma.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry