reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocne ksiazki

Princesin24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
49
Miasto
Göppingen
hej,wlasnie wczoraj kupilam super ksiazke pt."Pierwszy rok zycia dziecka-Heidi Murkoff,Arlene Eisenberg,Sandee Hathaway B.S.N." narazie jestem na etapie pierwszych 20 stron,ale jestem zachwycona:-)Tu sa odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Zna ktoras z was jeszcze inne dobre ksiazki,poradniki i wogole??
Pozdrawiam:cool2:
 
reklama
Warto przeczytać "Co mówią dzieci zanim naucza się mówić". Mi bardzo się podobała. Jest o wyrażaniu emocji przez małe dzieci i jak sobie radzić.
 
ja polecam Język niemowląt, Tracy Hogg. Nie jest droga ale za to wnosi wiele cennych wskazówek do naszego życia. Ja dzięki niej zrozumiałam wiele rzeczy. Np kiedy moje dziecko jest na serio głodne a kiedy ma potrzebę ssania, kiedy chce faktycznie spać itp. Jest w niej bardzo obrazowo określone zachowanie dziecka w różnych sytuacjach, np co robią raczkami i nóżkami albo jak układa usta kiedy ma kolke lub coś je boli. Ksiązka super, polecam z całego serca !!!
 
ja tez polecam jezk niemowląt tracy hogg-świetna ksiązka-bardzo rozszyfrowuje zachowanie niemowlęcia-kilka rzeczy wykorzystałam z powodzeniem
 
reklama
reklama
Do góry