reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCNIK - jak wstawić zdjęcie, linka, avatara, suwaczek itp...

sliczny Twoj Kubusiek Stanki3. jeszcze raz wieeeeeelkie gratulacje!!!:tak:

a ze JOASIEK wszystko super opisala- to fakt. zawsze myslalam ze to wszystko bardzo skomplikowane ale dzieki Twoim opisem duzo stalo sie latwe!!!:-) JOASIEK jestes wieeeelka!!!!:-D
 
reklama
hej dziewczyny - opisane jest swietnie -dzieki Joasiek , tylko ja mam jeszcze problem z jednym jak mam zmniejszyc zdjecie na kompie do avatora , potrzebny mi jakis program czy jak ???wkleic bede umiala tylko nie wiem jak pomniejszyc mam swoje zdjecie na komputerze zeby bylo 80 pikseli- dziekuje wszystkim chetnym do pomocy :-)
 
Super akurat zastanawiałam się jak mam dodać suwaczek żeby był na stałę bo ciągle go kopiowałam i wklejałam. Teraz już zaznaczyłam odpowiednio i już mam. Dziękuję za świetne wskazówki :)
Pozdrawiam ELA })i({
 
Edytuj Avatar
Twój aktualny avatar
avatar16045_2.gif
Avatar to małe logo wyświetlane obok twojego nicka.
Nie używaj avatara
Jeśli posiadasz swój własny avatar, wybranie tej opcji skasuje go.
Własny avatar Jesli wybrałeś już avatar i chcesz go zostawić, pozostaw poniższe pola nie wypełnione.

Użyj własnego avatara

Możesz dodac własny avatar wybierając go z dysku lub podając jego adres poniżej.

Wprowadź adres obrazka
Option 2 - Upload Image From Your Computer
Pamietaj: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 80 na 80 pixeli lub 19,5 KB (lub mniejsze).


i próbóje zmienic na to zdjecie i nie moge jak to zrobic?
Edytuj Avatar
 
agusia9915: jeśli chcesz zmienić avatarek na inny, to od razu naciśnij "Przeglądaj", wskaż pliczek z dysku i "Zapisz zmiany". I tylko tyle trzeba zrobić :tak:
 
TYLKO ZE JA NA DYSKU MA ZA DUZE ZDJECIE I MUSZE ZMIEJSZYC POPRZEZ imageshack I NIEMOGE A RACZEJ JUZ NIE WIEM JAK TO WKLEIC
 
agusia9915: Jeśli to jest to zdjęcie, które masz koło suwaczka, to zmniejszyłam je do wymaganej wielkości i umieszczam w swoim poście... zapisz je sobie na dysku i zrób tak jak napisałam wyżej, powinno być Ok.
No chyba że chciałas inne zdjęcie?? to wklej je tu to Ci je zaraz zmniejszę :tak:

p4060026fe9yd5.jpg
 
reklama
Do góry