reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy 9 miesięczne niemowlę nie chce spać samo

Gabjon94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
17
Hej dziewczyny pomóżcie 🫶🏻 mój 9 miesięczny synek śpi ze mną i mężem , wiem ze to moja wina powinnam go przyzwyczaić spać samemu w łóżeczku ale on ciagle chce cyca w nocy traktuje go jako smoczka, w nocy budzi sie i chce ssać smoczka nie akceptował od urodzenia . Nie mam pomysłu jak temu zaradzić żeby spał cała noc w łóżeczku swoim pomóżcie proszę ❤️
 
reklama
Właściwie to ty chcesz by spał cała noc ? Czy spał cala noc w łóżeczku? A kładziesz do łóżeczka go i budzi sie po jakim czasie ? A może po prostu coś mu dolega? Próbowałaś kiedy budzi się ubujac go znowu do snu i odłożyc do łóżeczka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piers jest po to, zeby ssac. To smoczek zostal wynaleziony, zeby zastapic piers, kiedy dziecko chce tylko possac bez picia mleka. 9cio miesieczne dziecko ani nie musi przesypiac calej nocy, ani nie musi akceptowac smoczka. Dzieci sa rozne. Jesli chcesz, zeby spal w lozeczku to musisz go odkladac po kazdym karmieniu, zeby sie przyzwyczajal. Mu tez w lozku przy tobie jest wygodniej, bo ma piers na zawolanie i mame blisko. Niektore dzieci ciezej sie ucza spac same w lozeczku.
 
Do góry