reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To nie jest trudno, rozumiesz ,że mozesz zgnić od środka ?! Wytną ci macicę i już nigdy nie będziesz w ciąży, i to przy dobrych wiatrach.
To co mam zrobić jak takie jesteście mądre . Kupić tabletki poronne przez internet i wziąć żeby nie mieć aborcji ? A może nie brać leków i się narazić na większe komplikacje jeśli się nie oczyści do końca . A może zrobić w szpitalu awanturę że mają usnąć mi dziecko . Nie wiem niektóre osoby tu nie rozumieją co teraz przeżywam jeszcze czytając coś takiego . Ujeme tak kto chociaż raz nie przeszedł poronienia niech się nie wypowiada na ten temat bo nigdy nie poczuje jak to jest .
 
reklama
Ja jestem w szoku, że ta kobieta ma same pozytywne opinie, serio przetrzepalam cały internet i zero negatywnych..
Szkoda ze pani doktor nie może się wypowiedzieć bo może właśnie skonfrontowanie tego co czytamy z tym co P. Doktor widzi i wie mogłoby wszystko wyjaśnić 😔

Ewelina Tobie życzę zdrowia, bo to chyba teraz najważniejsze 😔
 
Trzy przeszłam. To już mogę się wypowiadać?
W łeb się palnij na początek i zacznij myśleć zanim Ci pół polski świeczki zacznie palić
To co mam zrobić jak takie jesteście mądre . Kupić tabletki poronne przez internet i wziąć żeby nie mieć aborcji ? A może nie brać leków i się narazić na większe komplikacje jeśli się nie oczyści do końca . A może zrobić w szpitalu awanturę że mają usnąć mi dziecko . Nie wiem niektóre osoby tu nie rozumieją co teraz przeżywam jeszcze czytając coś takiego . Ujeme tak kto chociaż raz nie przeszedł poronienia niech się nie wypowiada na ten temat bo nigdy nie poczuje jak to jest .
 
To co mam zrobić jak takie jesteście mądre . Kupić tabletki poronne przez internet i wziąć żeby nie mieć aborcji ? A może nie brać leków i się narazić na większe komplikacje jeśli się nie oczyści do końca . A może zrobić w szpitalu awanturę że mają usnąć mi dziecko . Nie wiem niektóre osoby tu nie rozumieją co teraz przeżywam jeszcze czytając coś takiego . Ujeme tak kto chociaż raz nie przeszedł poronienia niech się nie wypowiada na ten temat bo nigdy nie poczuje jak to jest .
kurw* mać !!!!! Na tabletki po już za poźno. Wyobraź sobie,że przechodziłam to samo co TY i dodatkowo PĘKNIĘTĄ CIĄŻĘ POZAMACICZNĄ !!!!!!! Pisałam Ci czekamy NA CIEBIE TUTAJ CI POMOGĄ.
 
No

Nie biorę żadnych leków procz luteiny i ewentualnie paracetamolu przeciwbólowo . 28 idę do dentysty żeby wyciągnął zęba
Właśnie o luteinę chodzi...i co mu powiesz? Jestem w martwej ciąży, ale uważam że mam czas, więc znieczulenie dla ciężarnych. Aha, a jak dostanę sepsy to będzie na Pana, bo to nie od ciąży...
 
To co mam zrobić jak takie jesteście mądre . Kupić tabletki poronne przez internet i wziąć żeby nie mieć aborcji ? A może nie brać leków i się narazić na większe komplikacje jeśli się nie oczyści do końca . A może zrobić w szpitalu awanturę że mają usnąć mi dziecko . Nie wiem niektóre osoby tu nie rozumieją co teraz przeżywam jeszcze czytając coś takiego . Ujeme tak kto chociaż raz nie przeszedł poronienia niech się nie wypowiada na ten temat bo nigdy nie poczuje jak to jest .

Jedziesz na IP szpitala położniczego. Mówisz, że jesteś w 9tc i nie ma akcji serca od 3 tygodni.
Jestem w trakcie leczenia ciąży pozamacicznej metotreksatem, liczy się?
 
To co mam zrobić jak takie jesteście mądre . Kupić tabletki poronne przez internet i wziąć żeby nie mieć aborcji ? A może nie brać leków i się narazić na większe komplikacje jeśli się nie oczyści do końca . A może zrobić w szpitalu awanturę że mają usnąć mi dziecko . Nie wiem niektóre osoby tu nie rozumieją co teraz przeżywam jeszcze czytając coś takiego . Ujeme tak kto chociaż raz nie przeszedł poronienia niech się nie wypowiada na ten temat bo nigdy nie poczuje jak to jest .
Przez tyle komentarzy nie zrozumiałaś to i tak nie zrozumiesz. Idź poszukaj mózgu. A pani doktor można podesłać link, może chętnie poczyta
 
Naprawdę uważasz, że ktoś Ci na życzenie ciążę usunie?
Idz do szpitala ginekologiczno położniczego i pozwól im zajrzeć tam gdzie ciąża, a nie zgnita ósemka. Myślę, że tyle wystarczy. Natomiast w ogóle się nie zdziwię jak żadnej ciąży nie ma. A do rzecznika praw pacjenta po prostu wyślę pismo jak dr Magdalena Huzarewicz Cię wspaniale prowadzi.
Tyle, że każde z tych usg wykonywał chyba inny lekarz? 😔
 
reklama
I co w związku z tym. Do lekarza to się idzie i mówi Panie doktorze jestem w 9 tc, uprawiałam jeden stosunek. Od 3 tygodni chodzę od lekarza do lekarza, ciąża się nie rozwija. Proszę tu usg sprzed 3 tygodni, tu sprzed 2 a tu z wczoraj. Na każdym ciąża jest coraz mniejsza. Proszę mnie położyć do szpitala i się mną zająć
Tyle, że każde z tych usg wykonywał chyba inny lekarz? [emoji17]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry