reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No właśnie mnie to też ciekawi bo ja np. w tej CP plamiłam od początku ciąży, też miałam różne konsultacje i nikt nie dał mi żadnych leków podtrzymujących więc zawsze zastanawia mnie skąd się biorą Ci lekarze co dają to profilaktycznie czy jak 🤷‍♀️
ja to samo, dostałam luteine na plamienia a jak okazało się,że to CP kazali od razu odstawić bo JEDYNIE MI ZASZKODZI
 
reklama
Nie odstawie luteiny kiedy lekarz tego zabrania tylko dlatego że wszystkie mi każecie . Będę chciała to pójdę za tydzień a jak nie to do szpitala i tyle
Za tydzień to Ciebie może już nie być a my będziemy kur** w brodę sobie pluły, że NIE WYTŁUMACZYŁYŚMY CI CHOĆ PRÓBOWAŁYŚMY .
 
ja to samo, dostałam luteine na plamienia a jak okazało się,że to CP kazali od razu odstawić bo JEDYNIE MI ZASZKODZI

No właśnie mi nikt nie dał bo skoro nie wiadomo gdzie ta ciąża jest to mogę sobie tylko dodatkowo biedy narobić
 
@EWELISIA 19 na ludzki ROZUM ile masz lat ? 19 jak w awatarze ? SEKS 05.12 dzisiaj jest 26.01 . Masz kalendarz ? Na bank masz. To teraz logicznie zacznij myśleć i zobacz ile dni minęło. Może w końcu zrozumiesz, że TWOJE ŻYCIE STOI W MARTWYM PUKNCIE
 
Za tydzień to Ciebie może już nie być a my będziemy kur** w brodę sobie pluły, że NIE WYTŁUMACZYŁYŚMY CI CHOĆ PRÓBOWAŁYŚMY .
czym Ty się przejmujesz? Gdyby chciała, to jedna z drugą byśmy postawiły na nogi kogo trzeba. Ona ma gdzieś Twoje nerwy, po co je sobie szargasz?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry