reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny mam problem
Jestem po 3 poronieniach teraz zaszłam w ciąże według kalendarza 7+3 tyg . Wczoraj byłam na USG a tu niespodzianka . Zarodek odpowiada 6 tydzień dziś brak akcji serca i pęcherzyk ciążowy dziwnie duży bo odpowiada wymiarem 8+4
Strsznie się boje ze cos nie tak . Stosunek był 5 grudnia a 8 grudnia test owulacyjny pozytywnie . Beta pierwsza 8,13 po 2 dniach 37, 80 później 116 i 1276 ostatnia 30 grudnia 2996 .
W tym cyklu miałaś tylko jeden stosunek ?
 
A pierwszy dzień ostatniej miesiączki kiedy miałaś ? Może owulacja się przesunęła

Niby mogła się przesunąć, ale skoro był jeden stosunek 05.12 to już totalny max. że owulacja byłaby 12.12 czyli raczej młodsza niż 6t5d nie powinna być, a na opisie jest 5t6d
Wiadomo, że z czasem dziecko rośnie różnie bo geny itp. ale raczej nie na tak wczesnym etapie. Choć generalnie i tak uważam, że warto poczekać ten 1-2 tygodnie i wybrać się do kogoś innego. Ja nawet w szpitalu mam teraz dłuższy opis niż autorka - a u mnie nie ma co opisywać
 
3 poronienia i teraz 4 ciąża i coś jakby znowu nie tak... Autorko, koniecznie zrób diagnostykę. To nie jest normalne. To od 3 poronien się już należy diagnostyka pełna na NFZ. Skorzystaj z tego. Ewidentnie jest jakiś problem, coś jest nie tak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć. Chciałabym się zapytać czy może któraś z was słyszała lub ma pomysł czy to może być ciąża młodsza. 16 grudnia zrobiłam testy ciążowe i wyszły pozytywne. Tego same dnia pojechałam do ginekologa i na usg wyszedł pęcherzyk ciążowy o wymiarach 2mm, czyli okolo 3/4 tydzień. Na następny dzień zrobiłam HCG i wyszlo ponad 800, a po 3 dniach 2666. 4 stycznia poszłam do innego ginekologa i stwierdził, ze widzi pęcherzyk żółtkowy oraz zarodek wiec kazał przyjść za tydzień by zobaczyć serduszko. Wizyta ta odbyła się w ten czwartek i lekarz stwierdził ze zarodek się nie rozwinął a wręcz możliwe, ze się skurczył. Natychmiastowo stwierdził ze pewnie plod obumarł i kazał zrobić HCG na następny dzień. W piątek wyniki pokazały poziom HCG 30655. Teraz czekam na jutro, żeby powtórzyć badanie i zobaczyć czy tendencja jest spadkowa lub wzrostowa, ale chce tez was zapytać czy może spotkaliście się z takim przypadkiem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry