reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy boje się że coś nie tak

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale Ty już bierzesz luteinę jak cukierki! Krwotok, a raczej obfite krwawienie jest konieczne, aby z organizmu wydalić MARTWĄ ciążę.

Było mi Cię żal, chłopak Cię zostawił, jesteś sama, ale jak to czytam to zastanawiam się czy może tak nie jest lepiej...
przecież miała już drugiego narzeczonego z którym planowała ciążę 🙈
 
reklama
A czy gdzieś było wspomniane z jakiego konkretnego powodu bierze ta luteinę?
Bo sama pisze że to nie cukierki
 
Pewnie tak sobie odstawie luteinę jakby to były cukierki i bez konsultacji z lekarzem . Na takim etapie gdzie dopiero wtedy się mogą zacząć kłopoty i dostanę jakiegoś krwotoku
Twój lekarz o ile tam non stop jesteś to BUC I DEBIL jednym słowem. Karze Ci nosić martwą ciążę a Ty zadowolona z jego usług. MUSISZ ODSTAWIĆ !! Po to właśnie aby sam organizm się oczyścił ,jezuuuuuuuuuuuuuu
 
A czy gdzieś było wspomniane z jakiego konkretnego powodu bierze ta luteinę?
Bo sama pisze że to nie cukierki

No właśnie mnie to też ciekawi bo ja np. w tej CP plamiłam od początku ciąży, też miałam różne konsultacje i nikt nie dał mi żadnych leków podtrzymujących więc zawsze zastanawia mnie skąd się biorą Ci lekarze co dają to profilaktycznie czy jak 🤷‍♀️
 
No właśnie mnie to też ciekawi bo ja np. w tej CP plamiłam od początku ciąży, też miałam różne konsultacje i nikt nie dał mi żadnych leków podtrzymujących więc zawsze zastanawia mnie skąd się biorą Ci lekarze co dają to profilaktycznie czy jak 🤷‍♀️
mi moja gin powiedziała, że jak jest akcja serca i są plamienia to się daje luteinę. A tu jej nie było 🤷‍♀️
 
No właśnie mnie to też ciekawi bo ja np. w tej CP plamiłam od początku ciąży, też miałam różne konsultacje i nikt nie dał mi żadnych leków podtrzymujących więc zawsze zastanawia mnie skąd się biorą Ci lekarze co dają to profilaktycznie czy jak 🤷‍♀️
No tak wrazie W chyba .😱
 
reklama
Twój lekarz o ile tam non stop jesteś to BUC I DEBIL jednym słowem. Karze Ci nosić martwą ciążę a Ty zadowolona z jego usług. MUSISZ ODSTAWIĆ !! Po to właśnie aby sam organizm się oczyścił ,jezuuuuuuuuuuuuuu
Nie odstawie luteiny kiedy lekarz tego zabrania tylko dlatego że wszystkie mi każecie . Będę chciała to pójdę za tydzień a jak nie to do szpitala i tyle
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry