reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

:/pomocy... ;c

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Laaaara_97, 13 Czerwiec 2014.

 1. Laaaara_97

  Laaaara_97

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mam 17 lat.. od dwóch tygodni ciągle mnie mdli , kręci mi się w głowie , ciągle mam migrenę ;c mam wielki apetyt , na twarzy mam jakieś brązowe plamy... ciągle bym spała , strasznie bolą mnie piersi i brodawki przy dotyku , mam wzdęcia okres spóźnia mi się 5 dni... nie wiem co robić...czy warto zrobić test ? jak myślicie ?
   
 2. rurka

  rurka Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  tak, jeśli jest szansa ze mogłaś zajść w ciążę to już spokojnie możesz zrobić test
   
 3. reklama
 4. Laaaara_97

  Laaaara_97

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziekuję za odpowiedz ;) mam jeszcze pytanie , mój chłopak ma 23 lata i czy jakbym była w ciąży a urodzę to dziecko może mieć moje nazwisko ?
   
 5. Megami

  Megami Bóg jest szaleńcem ;)

  Najlepsze odpowiedzi:
  11
  Art. 89.
  § 1. Jeżeli ojcostwo zostało ustalone przez uznanie, dziecko nosi nazwisko wskazane w zgodnych oświadczeniach rodziców, składanych jednocześnie z oświadczeniami koniecznymi do uznania ojcostwa. Rodzice mogą wskazać nazwisko jednego z nich albo nazwisko utworzone przez połączenie nazwiska matki z nazwiskiem ojca dziecka. Jeżeli rodzice nie złożyli zgodnych oświadczeń w sprawie nazwiska dziecka, nosi ono nazwisko składające się z nazwiska matki i dołączonego do niego nazwiska ojca. Do zmiany nazwiska dziecka, które w chwili uznania już ukończyło trzynaście lat, jest potrzebna jego zgoda.

  § 2. W razie sądowego ustalenia ojcostwa sąd nadaje dziecku nazwisko w wyroku ustalającym ojcostwo, stosując odpowiednio przepisy § 1. Jeżeli dziecko ukończyło trzynaście lat, do zmiany nazwiska jest potrzebna jego zgoda.
   

Poleć forum