reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:/pomocy.

Laaaara_97

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2014
Postów
27
Hej.. Oficjalnie jestem w 5 tyg ciazy. W poniedziałek bylam na wizycie u gina i powiedział mi ze pecherzyk ma 3 mm i ze da mi tabletki duphosto ze mam go brac 3x1 i lezec przez tydzien. Ze jezeli ciaza sie utrzyma to mam przyjść za tydzien. Oczywoscie skierowanie na krew beta hcg itp no i moje pytanie brzmi. Czy wynik 851,0 hcg jest adekwatny do 5 tygodnia ? Nie za niski?
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak, jeśli jest szansa ze mogłaś zajść w ciążę to już spokojnie możesz zrobić test
 
Dziekuję za odpowiedz ;) mam jeszcze pytanie , mój chłopak ma 23 lata i czy jakbym była w ciąży a urodzę to dziecko może mieć moje nazwisko ?
 
Art. 89.
§ 1. Jeżeli ojcostwo zostało ustalone przez uznanie, dziecko nosi nazwisko wskazane w zgodnych oświadczeniach rodziców, składanych jednocześnie z oświadczeniami koniecznymi do uznania ojcostwa. Rodzice mogą wskazać nazwisko jednego z nich albo nazwisko utworzone przez połączenie nazwiska matki z nazwiskiem ojca dziecka. Jeżeli rodzice nie złożyli zgodnych oświadczeń w sprawie nazwiska dziecka, nosi ono nazwisko składające się z nazwiska matki i dołączonego do niego nazwiska ojca. Do zmiany nazwiska dziecka, które w chwili uznania już ukończyło trzynaście lat, jest potrzebna jego zgoda.

§ 2. W razie sądowego ustalenia ojcostwa sąd nadaje dziecku nazwisko w wyroku ustalającym ojcostwo, stosując odpowiednio przepisy § 1. Jeżeli dziecko ukończyło trzynaście lat, do zmiany nazwiska jest potrzebna jego zgoda.
 
Do góry