reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

A Ty, w którym tygodniu poznałaś płeć Dzidziusia? 🙂
Ja jestem mega ciekawa, czy teraz coś zobaczymy 🤔🤔 Ale najważniejsze, żeby było zdrowe.

Piękne imię wybraliście dla synka - jeśli u Nas będzie synek, to też najprawdopodniej będzie Staś 🥰
Jeszcze chwila i będzie po wszystkim, zobaczysz!
U mnie akurat miałam badanie Nifty, więc płeć na 100% znałam już w 12 tygodniu, aczkolwiek lekarka potwierdziła na wizycie bodajże w okolicach 16 tygodnia i już było dobrze widać :) ale generalnie tak jak piszesz, akurat to nie miało znaczenia, byłam ciekawa, ale sama płeć nie robiła mi żadnej różnicy.

Co do Stasia, to od początku ciazy wiedziałam, że to to imię, tylko trochę musialam walczyć z mężem, bo jemu zupełnie sie nie podobało 😂
 
reklama
@BP190 Jak tam u Was? Dziś weszłam na forum i od razu przyszłaś mi na myśl :)
Cześć :)
No my jesteśmy prawie na finiszu, jutro zaczynamy 35 tc 😱 Jeszcze chwila i powitam swojego małego skarba - Stasia. Ciąża przebiega prawidłowo, czuję się rewelacyjnie - tzn. wiadomo, że już powoli kończą się siły, ale generalnie nie miałam na co narzekać.
Teraz przychodzą przemyślenia a propos porodu, zaczynam się bać :(

A co u Ciebie?
 
Cześć :)
No my jesteśmy prawie na finiszu, jutro zaczynamy 35 tc 😱 Jeszcze chwila i powitam swojego małego skarba - Stasia. Ciąża przebiega prawidłowo, czuję się rewelacyjnie - tzn. wiadomo, że już powoli kończą się siły, ale generalnie nie miałam na co narzekać.
Teraz przychodzą przemyślenia a propos porodu, zaczynam się bać :(

A co u Ciebie?

Moj Stasiu ma juz prawie trzy miesiące, urodził sie 06.06 - teraz juz kawał chłopa z niego, pięknie sie śmieje i gada po swojemu :) ale spać cholerka nie lubi 😂
 
Moj Stasiu ma juz prawie trzy miesiące, urodził sie 06.06 - teraz juz kawał chłopa z niego, pięknie sie śmieje i gada po swojemu :) ale spać cholerka nie lubi 😂
Aaaa, rzeczywiście, u Was też miał być Staś 🥰
Ale ten czas leci… Ty już Mamą, a ja za chwilę… a jeszcze niedawno prosiłam Was wszystkie o wsparcie, żeby wszystko było dobrze 🙂
A jak poród?
 
Aaaa, rzeczywiście, u Was też miał być Staś 🥰
Ale ten czas leci… Ty już Mamą, a ja za chwilę… a jeszcze niedawno prosiłam Was wszystkie o wsparcie, żeby wszystko było dobrze 🙂
A jak poród?
Poród niezbyt ciekawy, było długo, trudno i na końcu dość niebezpiecznie, ale udało się w końcu naturalnie i z tego sie cieszę, trzeba tylko sie nastawić że dasz radę, a urodzić i tak musisz :)

Ty też dasz radę, bo nie masz wyjścia, a na końcu czeka nagroda :) pozdrawiamy z moim grubaskiem !
 

Załączniki

  • IMG_20210812_184803.jpg
    IMG_20210812_184803.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 59
Stasiu już na świecie? ;) jak poród?
Tak 🥰
Urodził się 01.10
Poród wspominam dobrze (chociaż w czasie porodu niekoniecznie🤣). Generalnie nie mam na co narzekać - 8.30 przebite wody płodowe, a 16.48 Staś był już na świecie. Udało siłami natury 🙂
 

Załączniki

  • AE837C4A-2B22-4A81-8FD7-1E79ECDA2058.jpeg
    AE837C4A-2B22-4A81-8FD7-1E79ECDA2058.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry