reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

Po tym pierwszym poronieniu Zbadałam tsh (jakoś tydzien po krwawieniu) i wyszło 3,20!!! A 2 tygodnie pózniej, gdy organizm się uspokoił, to było już te 1,5.
w tej drugiej ciąży, bardzo wczesnej na dzień dobry było 2,45 i pewnie rosłoby dalej.

a możesz jechać jutro rano na tsh i progesteron???
szczerze? Bardzo boję się tych badań z krwi, zwłaszcza bety... mam zle wspomnienia :(
Rozumiem Cie ale pamiętaj ze lepiej wiedzieć co i jak i wdrożyć leki :) jakie robilas badania po poronieniach?
 
reklama
Rozumiem Cie ale pamiętaj ze lepiej wiedzieć co i jak i wdrożyć leki :) jakie robilas badania po poronieniach?
Zadnego badania nie zdążyłam zrobić. Ta poniedziałkowa wizyta miała być pokontrolną po drugim poronieniu i lekarz zlecilby badania...
Jechać jutro na te badania? Bardzo się boję :(
 
Tez zaczęłabym od razu - co najmniej dwa razy dziennie po 1 tabletce. Jak Ci wystarczy, to możesz 3x dziennie.
Jak plamilam i krwawiłam w drugiej ciąży, to lekarz przepisał mi 3x1. A Ty brałaś 3x2.
Myślisz, że lekarz zlecił za małą dawkę ?
 
Zadnego badania nie zdążyłam zrobić. Ta poniedziałkowa wizyta miała być pokontrolną po drugim poronieniu i lekarz zlecilby badania...
Jechać jutro na te badania? Bardzo się boję :(
Rozumiem, że sie boisz bo poronienia strasznie siadają na mózg i człowiek później wszędzie doszukuje sie oznak kolejnej porażki. Ale pamiętaj, że lepiej walczyć ze znanym niż z nieznanym - znając problem, można go zwalczać :)
 
reklama
Do góry