reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

Dziewczyny, sama doszukuję się problemu...
Jestem zeschizowana totalnie - beta piękna, ale przyrost Ok? Sprawdziłam w tym kalkulatorze i wychodzi na to, że przyrost 140%... ale ja miałam robione tylko 3 bety, dwie w odstępie 48h i przyrost był Ok, bo z 118 na 393. No i zrobiłam betę wczoraj, i wyszła 4581. Z kalkulatora wychodzi, że przyrost około 140%.. ale czy to miarodajne? Czy to pewne, że póki co wszystko jest Ok? 🙁
Pewnie wyjdę na wariatkę, ale to przez te ostatnie 2 straty......
Myślę że trzeba myśleć tak jk koleżanka napisała, zdrowej ciąży mało co zaszkodzi i jak ma się uchować to się uchowa. Łatwiej powiedzieć niż zrobić... Ale jak niektóre kobiety piją, palą i rodzą zdrowe dzieci to jest to jakieś potwierdzenie tej teorii. Trzeba próbować spokojnie czekać do wizyty, chociaż sama wiem jak to wygląda w praktyce jak tydzień oczekiwania miedzy decydującymi wizytami trwał wieki... :( Beta nie jest 100% pewnym wyznacznikiem dobrobytu, więc już nie obliczaj i nie analizuj, póki co wydaje się ok, ale trzeba wyczekać do tego usg. Twój spokój jest teraz najważniejszy, pamiętaj o tym i spróbuj to wdrożyć, nawet poprzez ciągłe powtarzanie sobie w głowie że będzie dobrze, pomaga :)
 
reklama
No właśnie mam taką cichą nadzieję ❤️
biorąc pod uwagę jak rośnie beta, jest na to nadzieja ❤️❤️❤️
A Ty w którym tygodniu widziałaś zarodek z serduszkiem ? ❤️
Bylam na wizycie 4+6 to był tylko mały pecherzyk, potem 5+6 był pecherzyk z pecherzykiem zoltkowym a 6+2 już zarodek z serduszkiem :) Więc czasem to kwestia dni ❤
 
Proszę wybaczyć, nie doczytałam, że nie zostały oznaczone na czczo i w godzinach porannych, zatem nieprawidłowa higiena badania.
Poziom tyreotropiny zareaguje nawet na kilka łyków herbaty, nie wspominając już o porze badania, zatem oznaczenie do poprawy 🙂
Mogę mieć jedno pytanie odnośnie tsh? Biore letrox 100 czy mogę po ok 1h po śniadaniu wziac magneB6? Biore tak od kilku dni i nie pomyślałam że może coś byc nie tak i teraz na to wpadłam 😲
 
A ja mam pytanko do Was...
czy na początku ciąży bolało Was jak na miesiączkę ? Mnie od wczoraj, raz na jakiś czas boli - oczywiście lekko, ale jednak...
to normalne ? 🙁
 
A ja mam pytanko do Was...
czy na początku ciąży bolało Was jak na miesiączkę ? Mnie od wczoraj, raz na jakiś czas boli - oczywiście lekko, ale jednak...
to normalne ? 🙁
Tak :) Jeśli nie są to skurcze to normalne :) Mnie boli do teraz. Macica sie rozciąga. Możesz też czuć klucie, ciągnięcia. W dalszym etapie mogą być też klucie pochwy
 

Załączniki

  • 534DA93D-C222-4391-B810-2BD9B1094390.jpeg
    534DA93D-C222-4391-B810-2BD9B1094390.jpeg
    13,7 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry