reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

reklama
U mnie na początku ciąży tylko badanie glukozy z krwi, a obciążenie glukozą - bleh! - miałam niedawno, w 24 tygodniu
Aaa, Ok, to już rozumiem! Myślałam, że te obciążenie glukoza, to już ;) Chciałam się upewnić ;)
Dostałam skierowanie właśnie na glukozę z krwi
 
hej :)🙃
Dzieciątko ma się dobrze. Skończyliśmy właśnie 11 tc, zaczęliśmy 12.
W środę mamy badania prenatalne + pappa...Ale jestem pozytywnie nastawiona. Nawet liczę na to, że może lekarz coś tam zauważy, jeśli chodzi o płeć :)
 
hej :)🙃
Dzieciątko ma się dobrze. Skończyliśmy właśnie 11 tc, zaczęliśmy 12.
W środę mamy badania prenatalne + pappa...Ale jestem pozytywnie nastawiona. Nawet liczę na to, że może lekarz coś tam zauważy, jeśli chodzi o płeć :)
Hej kochana, jak tam po prenatalnych? :)
 
Świetne wieści! :) ja jestem świeżo po zabiegu łyżeczkowania, ciąża zatrzymana w 9 tygodniu. Mamy zamiar za niedługo próbować kolejny raz, jeśli dostaniemy zielone światło od ginekologa. Chociaż strach już pozostanie.
 
reklama
Hej kochana!
U Nas wszystko dobrze 🥰
Badania prenatalne też Ok, dzieciątko zdrowe 🥳
Tylko Dzidzia nie pokazała, co ma miedzy nogami ❤️
a Wy jak się czujecie? Który tydzień?
U mnie już 33 tydzień, odliczamy powoli do końca:) wiesz, z tym zaglądaniem między nogi w 12 tygodniu, to i tak tylko głównie prognozy i wszystko może sie zmienić :)
 
Do góry