reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY. Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
14
Witam.
Proszę o brak przykrych i złośliwych komentarzy. Jestem bardzo zdenerwowana i zaniepokojona.
Jestem w 3 dniu cyklu i aktualnie mam okres. Uprawiałam seks z chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Chłopak zapewnia, że zdążył wyjść jednak nigdzie nie było spermy.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Kiedy najwcześniej test?
 
reklama
Rozwiązanie
Witam.
Proszę o brak przykrych i złośliwych komentarzy. Jestem bardzo zdenerwowana i zaniepokojona.
Jestem w 3 dniu cyklu i aktualnie mam okres. Uprawiałam seks z chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Chłopak zapewnia, że zdążył wyjść jednak nigdzie nie było spermy.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Kiedy najwcześniej test?
Moim zdaniem szanse na ciąże są niemal zerowe.
Nie napiszę ci, że na pewno, bo pewne to są tylko 2 rzeczy: śmierć i podatki :D
Ale zastanów sie na spokojnie - seks w 3 dniu cyklu - jak duże było krwawienie? Ile dni standardowo trwa twój okres?
Spermy mogłaś nie zauważyć, bo sie zmieszała z krwią. Jeśli krwawiłaś żywą krwią, to znaczy że śluzówka jest w trakcie złuszczania i sperma wypłynie razem z...
Szanse są bardzo nikłe, bo szybko zareagowaliście, ale jak wiadomo cuda się zdarzają, więc jeśli się bardzo boisz, to idź po tabletkę po.
Ale przede wszystkim wrzuć na luz, bo tak, jak Fado pisze - im bardziej będziesz się nakręcać, tym więcej objawów ciążowych będziesz wynajdować i każde odstępstwo od normy będziesz brać za potencjalną ciążę.
 
N
Szanse są bardzo nikłe, bo szybko zareagowaliście, ale jak wiadomo cuda się zdarzają, więc jeśli się bardzo boisz, to idź po tabletkę po.
Ale przede wszystkim wrzuć na luz, bo tak, jak Fado pisze - im bardziej będziesz się nakręcać, tym więcej objawów ciążowych będziesz wynajdować i każde odstępstwo od normy będziesz brać za potencjalną ciążę.
Jeśli dobrze pamiętam to na wzięcie tabletki masz 72h od stosunku
Bylam u lekarza i mi nie dała tabletki powiedział ze w okres nie da sie zajsc w ciąży
 
reklama
wątpliwe żebyś miała tak wcześnie owulacje
Witam.
Proszę o brak przykrych i złośliwych komentarzy. Jestem bardzo zdenerwowana i zaniepokojona.
Jestem w 3 dniu cyklu i aktualnie mam okres. Uprawiałam seks z chłopakiem i doszło do pęknięcia prezerwatywy. Chłopak zapewnia, że zdążył wyjść jednak nigdzie nie było spermy.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?
Kiedy najwcześniej test?
 
reklama
Do góry